Один факт від дієтологів, який розповість, чому багато яєць вживати не можна і чим це може обернутися

Білкова дієта з великою кількістю яєць у складі може бути дуже небезпечною для здоров'я. Такого висновку дійшли лікарі, дієтологи і дослідники. Чому не можна їсти забагато яєць? Деталі – далі

Курячі яйця завжди вважались одним із найбільш корисних продуктів харчування. Вони є природним джерелом білку, мікроелементів та вітамінів, і саме тому ідеально підходять для повсякденного вживання. Яєчний білок — це головний будівельний матеріал для тіла людини. Але є один нюанс, на який звертають увагу лікарі та експерти-дієтологи. Він полягає в тому, що велика кількість яєць скоріш шкідлива, аніж корисна для нашого організму. І хоча по своїй поживній цінності яєчка дуже схожі зі справжнім курячим м’ясом — їх вживання необхідно обмежувати 1-2 штуками на день. Адже окрім білка в яєчку є ще й жирний жовток, що містить в собі багато холестерину.

 

Смажені яйця на пательні
Смажені яйця на пательні

Лікарі і дієтологи детально дослідили дієту, що заснована на вживанні великої кількості варених курячих яєчок. Результати дослідження – невтішні. Раціон, що складається переважно з білку — може нанести велику шкоду здоров’ю людини.

Дієтолог Ерін Палінскі-Уейд розповіла, що вилучення вуглеводної їжі з раціону зазвичай допомагає схуднути, але в той же час — наносить велику шкоду організму людини. За словами експерта з дієтичного харчування – білкова дієта позбавляє організм важливих поживних речовин.

Яєчний жовток містить багато холестерину
Яєчний жовток містить багато холестерину

Крім того, яйця — це не тільки джерело корисного білку, а й не дуже корисного холестерину та насичених жирів. У великій кількості такі речовини дуже шкідливі. Саме через це їсти забагато яєць не можна. До того ж, варені яйця в непомірних дозах підвищують ризики виникнення проблем у роботі серця. Наприклад, журнал Canadian Journal of Cardiology опублікував результати дослідження, які говорять про те, що люди, які заради дієт та схуднення вилучають зі свого раціону вуглеводи — частіше страждають від захворювань серця і судин.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.