3 + один лайфхак для зачіски, як з салону: перукарі точно не захочуть, щоб ви знали ці прості секрети

Красиву шовковисту шевелюру можна отримати не лише в руках майстра з салону краси, але і зробити власноруч у домашніх умовах. Дізнайся з нашої статті, як саме.

Ми дізналися про 4 лайфхаки стилістів, завдяки яким волосся після салонних процедур виглядає бездоганно. Найголовніше – їх легко використовувати у щоденному догляді, завдяки чому ваша зачіска завжди виглядатиме бездоганно, а стан волосся з часом буде лише покращуватись.

Які доглядові засоби обрати

Як виявилося, правильно обрані шампунь і кондиціонер – це вже чверть від успішної зачіски. Ви повинні точно визначити свій тип волосся і шкіри голови, і обирати кондиціонер для першого, а шампунь – для другого.

Нема сенсу мити жирну шкіру голови шампунем для сухої. Взагалі не варто наносити мийний засіб на всю довжину волосся – це його лише висушить.

З кондиціонером навпаки – наносити його на корені волосся нема необхідності, це лише погіршить стан шкіри голови, закупорить сальні залози та може викликати шелушіння.

Стилісти дали поради, як самостійно зробити ідеальну зачіску з першої спроби
Стилісти дали поради, як самостійно зробити ідеальну зачіску з першої спроби

Підтримка чистоти

Старайтеся мити голову по мірі забруднення: казочки про “переучування” волосся ніколи не працюють, ви лише будете псувати собі настрій неідеальною зачіскою.

Очевидно, що незручно мити голову щодня, тому завжди можна скористатися сухим шампунем. Засіб необхідно нанести розпилювачем на корені волосся, почекати пару хвилин і розчесати. Можна також здути залишки сухого шампуню феном на режимі холодного повітря.

Якщо ви хочете “відстрочити” миття голови протягом тижня, можете використовувати сухий шампунь після сушіння свіжовимитого волосся, а не коли воно вже жирне, і додавати щодня по мірі необхідності.

Стилісти дали поради, як самостійно зробити ідеальну зачіску з першої спроби
Стилісти дали поради, як самостійно зробити ідеальну зачіску з першої спроби

Ополіскування волосся

Якщо ви зазвичай миєтеся теплою водою, спробуйте змивати кондиціонер трошки прохолоднішою за звичайну. Це змиє надлишок засобу з волосся, але не вимиє його з самої структури волосся. Існує думка, що прохолодна вода також допомагає лусочкам волосся закритися, і усуває пухнастість.

Стайлінг та дія тепла на волосся

Багато хто вважає, що сушити волосся натуральним способом краще для його здоров’я. Насправді, цей спосіб не лише нераціональний, а і небезпечний – вологе волосся більш схильне до ламкості, а на шкірі голови швидше розмножуються бактерії і грибки, в тому числі ті, що викликають лупу.

Тому використовувати фен для сушіння волосся необхідно. Для того, щоб захистити волосся від згубної дії високої температури, використовуйте спеціальні засоби (спреї, креми та ін.) з функцією термозахисту. Вони також необхідні для всіх видів укладань, і не менш важливі за спреї для фіксації та муси для об’єму.

Стилісти дали поради, як самостійно зробити ідеальну зачіску з першої спроби
Стилісти дали поради, як самостійно зробити ідеальну зачіску з першої спроби

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.