Цей секрет допоможе вам заощадити на комуналці: обирайте ці найбільш ощадливі режими на пральній машинці

Наразі доволі гостро стоїть питання економії води та електроенергії. Є неочевидний спосіб зекономити, не роблячи "зайвих рухів" – достатньо лише обирати правильні режими прання. Детальніше у статті.

Давайте розберемося, як заощадити електроенергію та зменшити витрати води під час прання – не лише з питань захисту довкілля та ресурсів, а й у цілях економії.

Який режим найбільш економний

Спробуйте знайти на своїй пральній машині режим “еко”. Під час нього машинка вмикається на короткий цикл прання, що триває від 50 до 60 хвилин за температури приблизно 20ºC, що відчутно зменшує витрати електроенергії на нагрівання. Також, порівняно з більш звичними режимами прання, «еко» витрачає істотно менше води.

Як заощадити на пранні в пральній машині: обирайте ці 5 режимів
Як заощадити на пранні в пральній машині: обирайте ці 5 режимів

Якщо ж у вашій машинці нема цього режиму, спробуйте режим без підігріву води – на більшості машинок він так і називається, або ж “прання в холодній воді”. Також можна обрати цю функцію окремо, наприклад, при “ручному” режимі. Від зниження температури води одяг випереться не гірше, також можна використовувати спеціальний пральний порошок для холодної води, а більш серйозні плями варто обробити спеціальними засоби ще перед пранням.

Режим “Синтетика”, окрім того що не надто нагріває воду – всього до 30-40ºC, ще і дозволяє прати білизну, виготовлену із різних матеріалів разом. Це теж дає змогу неабияк зекономити на циклах прання.

Несильно брудні речі завжди можна випрати на режимі “Швидке прання”, та для додаткової економії обрати низьку температуру. Так, всього 15 хвилин буде достатньо для одягу, щоб очиститися від пилу та поту.

Як заощадити на пранні в пральній машині: обирайте ці 5 режимів
Як заощадити на пранні в пральній машині: обирайте ці 5 режимів

Як ще зменшити витрати води

Спробуйте відмовитися від циклу полоскання після кожного прання – воно необхідне лише коли ви переборщили з кількістю порошку. Щоб уникнути цього, додавайте мийний засіб згідно з інструкцією, а не “на око” – в додачу зекономите при цьому порошок.

Іноді вам доведеться звернутися до режиму “половина завантаження” – він використовує менше води, і виручить в ситуаціях, якщо білизни накопичилося недостатньо для повного циклу, а очистити її необхідно вже зараз.

Нові статті

Схожі статті

“Був і поцілунок, почуття, кохання”: 38-річна Злата Огнєвіч офіційно позбулась статусу холостячки – хто він

Злата Огнєвіч мріє віднайти своє кохання та навіть була на шоу "Холостячка", але з переможцем спільне життя не вдалось побудувати - співачка заявила про нові почуття до відомого актора.

Не Камалія, як думають всі: мама співачки розкрила всі карти щодо її справжнього імʼя – тезка з Могилевською

Камалія здобула славу саме завдяки своєму псевдоніму, але мало хто знає, що насправді співачка має зовсім інше ім'я в паспорті - хто дав артистці сценічне ім'я?

Від ворогів до друзів: Наталія Могилевська зловила “зірку” і наїхала на відомого режисера – “Не спілкуємось”

Наталія Могилевська завжди щира зі своїми фанатами та колегами, але так було не завжди - режисер Олексій Залевський розповів, яка співачка є насправді.

Більше не та білявка із довгим волоссям: 45-річна Оля Полякова зробила каре – виглядає на 20 років молодшою

Завжди Олю Полякову ми бачили з довгим білявим волоссям, але співачка наважилась на кардинальні зміни та зробила каре - вже зібрала мільйон компліментів.