ТОП 2 + одна хитрість, яка допоможе правильно вибрати хурму в магазині: головна увага – на колір та шкірку

Хурма — унікальний фрукт із солодким смаком. Щоб куштування хурми принесло вам справжнє задоволення — її потрібно вибирати правильно. Розповідаємо, на що звернути увагу при покупці ягоди

Хурма — соковита ягода, місцем народження якої вважається Китай. Саме звідти вона розповсюдилася по всьому світові і зараз є одним із найулюбленіших смаколиків багатьох людей. Зазвичай сезон хурми починається наприкінці жовтня. Полиці супермаркетів та прилавки на базарах заповнюються різноманітними сортами хурми, серед яких найбільш розповсюдженими можна вважати сорт Корольок, Східна і Шарон. Кожен з них відрізняється смаковими властивостями і твердістю.

 Стигла хурма має помаранчевий колір
Стигла хурма має помаранчевий колір

Вживати хурму можна як самостійну страву, так і у складі салатів, десертів чи святкових закусок. Але щоб отримати максимальне задоволення від смаку цього плоду — треба знати правила вибору хурми у магазинах. Познайомтесь з ними зараз.

  1. Про стиглість хурми розповість її колір. Під час вибору цього яскравого плоду у супермаркеті зверніть увагу на колір шкірки. Зазвичай стигла хурма має жовтеньку або ж помаранчеву кольорову гаму. Шкірка стиглого плоду пофарбована рівномірно, на ній немає зелених ділянок чи будь-яких плям.
  2. Зеленуватий колір хурми свідчить про те, що хурма ще не набула достатньої стиглості.
  3. Плоди хурми варто не тільки оцінити візуально, а й поторгати руками. Недозріла хурма — завжди тверда, а ось стиглі плоди — помірно м’які на дотик. При натисканні вони трохи пружно піддаються здавлюванню.

Як їсти хурму правильно?

Шкірка хурми містить багато вітамінів та волокна
Шкірка хурми містить багато вітамінів та волокна

Вживати хурму дозволяється як зі шкіркою, так і без неї. Тут все залежить від ваших уподобань. Якщо хочете з’їсти її разом зі шкіркою — обов’язково помийте плід перед вживанням і насухо витріть серветкою.

До речі, вживання хурми зі шкіркою має певні переваги, бо саме в ній містяться волокна та вітаміни, що роблять цю м’ясисту ягоду ще більш корисною.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?