ТОП 2 + одна хитрість, яка допоможе правильно вибрати хурму в магазині: головна увага – на колір та шкірку

Хурма — унікальний фрукт із солодким смаком. Щоб куштування хурми принесло вам справжнє задоволення — її потрібно вибирати правильно. Розповідаємо, на що звернути увагу при покупці ягоди

Хурма — соковита ягода, місцем народження якої вважається Китай. Саме звідти вона розповсюдилася по всьому світові і зараз є одним із найулюбленіших смаколиків багатьох людей. Зазвичай сезон хурми починається наприкінці жовтня. Полиці супермаркетів та прилавки на базарах заповнюються різноманітними сортами хурми, серед яких найбільш розповсюдженими можна вважати сорт Корольок, Східна і Шарон. Кожен з них відрізняється смаковими властивостями і твердістю.

 Стигла хурма має помаранчевий колір
Стигла хурма має помаранчевий колір

Вживати хурму можна як самостійну страву, так і у складі салатів, десертів чи святкових закусок. Але щоб отримати максимальне задоволення від смаку цього плоду — треба знати правила вибору хурми у магазинах. Познайомтесь з ними зараз.

  1. Про стиглість хурми розповість її колір. Під час вибору цього яскравого плоду у супермаркеті зверніть увагу на колір шкірки. Зазвичай стигла хурма має жовтеньку або ж помаранчеву кольорову гаму. Шкірка стиглого плоду пофарбована рівномірно, на ній немає зелених ділянок чи будь-яких плям.
  2. Зеленуватий колір хурми свідчить про те, що хурма ще не набула достатньої стиглості.
  3. Плоди хурми варто не тільки оцінити візуально, а й поторгати руками. Недозріла хурма — завжди тверда, а ось стиглі плоди — помірно м’які на дотик. При натисканні вони трохи пружно піддаються здавлюванню.

Як їсти хурму правильно?

Шкірка хурми містить багато вітамінів та волокна
Шкірка хурми містить багато вітамінів та волокна

Вживати хурму дозволяється як зі шкіркою, так і без неї. Тут все залежить від ваших уподобань. Якщо хочете з’їсти її разом зі шкіркою — обов’язково помийте плід перед вживанням і насухо витріть серветкою.

До речі, вживання хурми зі шкіркою має певні переваги, бо саме в ній містяться волокна та вітаміни, що роблять цю м’ясисту ягоду ще більш корисною.

Нові статті

Схожі статті

Айсберг в океані: від узбережжя Антарктиди відколовся величезний крижаний острів — що кажуть вчені?

Айсберг А23а розміром втричі більше за Нью-Йорк відокремився від Антарктиди і зараз вільно пливе Південним океаном. Чи варто капітанам кораблів бути пильними та куди помандрував крижаний острів?

Один факт про рис, який робить його корисним для нервової системи: таємничий компонент популярної крупи

Рис — один з самих цінних продуктів харчування. Ця крупа містить в собі велику кількість вітаміну В, а ще - один інгредієнт, який добре впливає на роботу нервової системи. Дізнайтесь, що це.

“Чорна п’ятниця” у Монобанку: представники фінустанови розповіли, що купували українці у день розпродажу

День великих розпродажів в магазинах України пройшов минулої п'ятниці — 24 листопада. Зараз ажіотаж трохи спав і банки підбили підсумки "Чорної П'ятниці". Свою статистику Мінфіну надав і Monobank.

Завидні модниці Катя Осадча, Лілія Ребрик, Оля Цибульська та інші задають тон: показали, які пальто в тренді

Найбільше про модні тенденції знають зірки, оскільки їм за характером роботи доводиться постійно змінювати наряди. Отже, придивімося уважно, в які пальто вони вбираються, щоб зрозуміти тенденцію.