Як бути з пробитим колесом, якщо немає “запаски”: цей автомобільний лайфхак для водіїв реально працює

Пробите колесо може стати для автовласника справжньою проблемою, якщо поряд нема "запаски". Але здіймати паніку не варто, адже існують й інші методи "швидкої допомоги". Пропонуємо їх до вашої уваги.

Експерти та досвідчені водії дали корисні поради щодо того, що треба робити — коли пробили колесо, а “запаски” поряд немає.

Підготовка заздалегідь

Що робити, якщо пробили колесо, а запаски поряд немає
Що робити, якщо пробили колесо, а запаски поряд немає

На випадок незапланованого ремонту шин треба заздалегідь потурбуватись про придбання спеціального ремонтного комплекту. Зазвичай він включає до себе набыр для ремонту шин зі шнурками, балон з піною і компресор, за допомогою якого можна підкачувати шини.

Комплект для ремонту шин

Комплект для ремонту шин
Комплект для ремонту шин

Скористайтесь комплектом для ремонту шин після того, як пробили колесо. Щоб виявити місце проколу — шину треба поливати великою кількістю води з мильною піною. У місці проколу з’являться бульбашки повітря. На цю частину шини накладають тимчасову латку, використовуючи клей та спеціальний шнурок.

Евакуатор

Евакуатор для автівок
Евакуатор для автівок

При пробитій шині краще за все викликати аварійну службу для евакуації. Щоб знайти надійну та перевірену компанію — скористайтесь мобільним Інтернетом. За його допомоги можна швидко віднайти необхідні контакти.

Допомога інших водіїв

Якщо ваша автівка немає запасного колеса для заміни — зверніться по допомогу до інших водіїв. Можливо, така деталь знайдеться в них.

Їдьте обережно

Якщо всі вищенаведені варіанти для вас не підходять – можна спробувати доїхати до найближчого СТО на спущеному колесі. Але будьте максимально обережні. Швидкість потрібно зменшити до мінімальних значень. Уникайте різких рухів, бо пробите колесо керувати автівкою стає набагато важче.

Найближчим часом в Україні погіршуються погодні умови – тому водіям потрібно дотримуватись правил безпечного руху. Якщо на вулиці вирує хуртовина — краще взагалі утриматись від подорожей на автівці.

Знаходячись за кермом під час негоди — дотримуйтесь безпечної дистанції з іншими учасниками дорожнього руху. Рухайтесь по дорозі з увімкненими фарами ближнього світла та протитуманними ліхтарями.

Перед перехрестями та поворотами потрібно знижувати швидкість. Також тисніть на гальма при наближенні до світлофорів і нерегульованих пішохідних переходів. Обов’язково користуйтесь пасками безпеки та пильнуйте за тим, щоб пасажири автівки також їх використовували.

Нові статті

Схожі статті

Соковиті і смачненькі квашені помідори за бабусиним рецептом – від такої закуски за вуха не відтягнеш

Квашені помідори — одна з найулюбленіших зимових закусок, якою варто запасатися вже зараз. Помідори можна брати будь-якого сорту. Головна умова – дотримуватися наданої рецептури.

43-річний Потап спародіював 51-річного Винника: показав бур’янець на балконі і назвав точну дату повернення

43-річний український музикант Потап, якого зараз називають втікачем – вирішив спробувати себе в новому амплуа. Він показав пародію на Олега Винника. Дивіться відео з Потапового балкону.

Вже з 1 жовтня: тарифи на Інтернет в Україні можуть стрімко злетіти вгору. На скільки підвищать ціни і чому?

Вже з 1 жовтня 2024 року українські провайдери Інтернету можуть підвищити тарифи на свої послуги втричі. З чим повʼязане суттєве подорожчання послуги? Деталі розповість "Один Факт".

Сказала “так”: 34-річна Ольга Харлан оголосила про найважливіше рішення в житті — Білодід її привітала

Українська чемпіонка Олімпійських ігор-2024 Ольга Харлан повідомила важливу новину. Дівчина прийняла пропозицію руки та серця від свого коханого хлопця, італійського спортсмена Луїджи Самеле.