Як бути з пробитим колесом, якщо немає “запаски”: цей автомобільний лайфхак для водіїв реально працює

Пробите колесо може стати для автовласника справжньою проблемою, якщо поряд нема "запаски". Але здіймати паніку не варто, адже існують й інші методи "швидкої допомоги". Пропонуємо їх до вашої уваги.

Експерти та досвідчені водії дали корисні поради щодо того, що треба робити — коли пробили колесо, а “запаски” поряд немає.

Підготовка заздалегідь

Що робити, якщо пробили колесо, а запаски поряд немає
Що робити, якщо пробили колесо, а запаски поряд немає

На випадок незапланованого ремонту шин треба заздалегідь потурбуватись про придбання спеціального ремонтного комплекту. Зазвичай він включає до себе набыр для ремонту шин зі шнурками, балон з піною і компресор, за допомогою якого можна підкачувати шини.

Комплект для ремонту шин

Комплект для ремонту шин
Комплект для ремонту шин

Скористайтесь комплектом для ремонту шин після того, як пробили колесо. Щоб виявити місце проколу — шину треба поливати великою кількістю води з мильною піною. У місці проколу з’являться бульбашки повітря. На цю частину шини накладають тимчасову латку, використовуючи клей та спеціальний шнурок.

Евакуатор

Евакуатор для автівок
Евакуатор для автівок

При пробитій шині краще за все викликати аварійну службу для евакуації. Щоб знайти надійну та перевірену компанію — скористайтесь мобільним Інтернетом. За його допомоги можна швидко віднайти необхідні контакти.

Допомога інших водіїв

Якщо ваша автівка немає запасного колеса для заміни — зверніться по допомогу до інших водіїв. Можливо, така деталь знайдеться в них.

Їдьте обережно

Якщо всі вищенаведені варіанти для вас не підходять – можна спробувати доїхати до найближчого СТО на спущеному колесі. Але будьте максимально обережні. Швидкість потрібно зменшити до мінімальних значень. Уникайте різких рухів, бо пробите колесо керувати автівкою стає набагато важче.

Найближчим часом в Україні погіршуються погодні умови – тому водіям потрібно дотримуватись правил безпечного руху. Якщо на вулиці вирує хуртовина — краще взагалі утриматись від подорожей на автівці.

Знаходячись за кермом під час негоди — дотримуйтесь безпечної дистанції з іншими учасниками дорожнього руху. Рухайтесь по дорозі з увімкненими фарами ближнього світла та протитуманними ліхтарями.

Перед перехрестями та поворотами потрібно знижувати швидкість. Також тисніть на гальма при наближенні до світлофорів і нерегульованих пішохідних переходів. Обов’язково користуйтесь пасками безпеки та пильнуйте за тим, щоб пасажири автівки також їх використовували.

Нові статті

Схожі статті

Спогади з рідного Мукачева: Святослав Вакарчук у 49 років згадав дитинство і показався у візочку

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук поділився спогадами з рідного міста. Він показав архівну світлину зі свого дитинства, на якому позував у візочку ще зовсім малюком.

“Це особлива насолода”: багатодітна мама Лілія Ребрик показала перше досягнення 6-місячної доньки Аделіни

Ведуча Лілія Ребрик разом із родиною привітала молодшу доньку Аделіну з 6 місяцем народження. В цей святковий день знаменита мама повідомила, яким досягненням порадувала її малеча.

“Ненавиджу”. 36-річний Володимир Дантес підкорив Говерлу разом із Дашею Кацуріною: мріяли піти в похід

Співак Володимир Дантес заради своєї коханої Даші Кацуріної готовий на все - наприклад, підкорити разом із нею Говерлу. Як все пройшло - подробиці.

Невже вони знову разом? 40-річний Слава Дьомін показався разом із своєю екс-дружиною Ксенією (ФОТО)

Слава Дьомін тривалий час має статус холостяка, але нещодавно відомий ведучий показався разом із своєю колишньою дружиною - невже пара возз'єдналась?