Один засіб, що допоможе позбавитись від мишей в дачному будинку: він є в аптеці і сильно пахне

Перед настанням зими миші завжди йдуть до хат та комор, аби переждати та зимові холоди. Щоб прогнати непроханих гостей - зовсім не обов'язково використовувати мишоловки. Є й більш гуманні способи.

У зимові холоди миші йдуть до хат та комор. Там тепліше, та й поласувати завжди є чим. Єдина неприємність – це не гостинні хазяї. Розставлять по хаті мишоловок та й очікують, коли непрохані гості з полів до них потраплять. Мишоловки, звісно — допомагають позбавитись від гризунів назавжди, але цей спосіб боротьби вже занадто негуманний.

Як прогнати мишей з оселі без мишоловки?
Як прогнати мишей з оселі без мишоловки?

На сьогоднішній день існує чимало більш делікатних засобів, які не будуть знищувати мишей — а просто налякають їх і змусять піти геть з оселі. Захистити свій дачний будинок від нашестя польових гризунів – цілком можливо. Для цього використовують перевірені народні засоби. Миші дуже бояться різких та сильних ароматів. Саме вони відлякують їх з будинку.
І тому господарі замість використання пасток, мишоловок та отрути можуть використовувати більш гуманні засоби, які змушують шкідників покинути приміщення та вберігають власність від псування.

Як попередити появу мишей на дачі?

Щоб миші пішли з вашої дачі — використайте м’яту. Це прекрасний засіб, який відлякує гризунів. Миші просто не переносять різкого аромату м’яти. А ось для людини він не тільки дуже приємний, але й корисний для загального самопочуття.

Також можна приготувати розчин з ефірного масла м’яти та спиртової настойки, яка продається в аптеці за доступною ціною. Концентрацію цього розчину можна обрати на свій розсуд. Далі цей засіб використовують для обробки різноманітних поверхонь. Розчин розбризкують по кутам кімнати, вздовж плінтусів та інших поверхонь, де можуть з’явитися гризуни. Насичений аромат цієї ефірної олії попередить з’явлення гризунів в оселі. Насичений аромат залишиться в будинку на тривалий період часу.

М'ята проти мишей в оселі
М’ята проти мишей в оселі

Додатково до м’яти проти мишей та гризунів у хаті можна використати репейник, чорнокорінь та полин.

 Репейник теж допомагає боротися с мишами на дачі
Репейник теж допомагає боротися с мишами на дачі

Їх різкий запах теж буде відлякувати непроханих гостей.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.