Один факт, як швидко зняти будь-яку наліпку зі скляного посуду: від етикетки не залишиться і сліду

Найбільш набридливим заняттям є, напевно, відтирання клейкого шару зі скляного виробу, який лишився після наліпки. Ми знаємо, як цьому запобігти: читайте деталі у статті.

Зняття наклейки зі скляного чи порцелянового посуду – це справжнє випробовування. Вони або розшаровуються і лишають паперовий слід, або, якщо і знімаються повністю – посуд стає липким на колишньому місці наліпки. Тому, варто знімати маркування лише перевіреними способами. Деякі з перелічених рішень підійдуть не лише для скляного та порцелянового посуду, а і інших предметів – пластику, металу тощо.

Фен для волосся

Клей з-під будь яких наліпок стає менш липким під дією тепла. Найлегший спосіб “прогріти” наклейку – направити на неї потік гарячого повітря з фену. Для маленьких маркувань вистачить і декількох секунд, а для більших і цупкіших – аж до 30 хвилин.

Етиловий спирт (більше 70%)

Так, звичайний спирт теж розчиняє клейкий шар наліпки. Достатньо просочити спиртовим розчином ватний диск чи кульку, і прикладіть її до наклейки, щоб та теж всотала спирт. Вистачить 10 хвилин “відкисання” для того, щоб набридлива етикетка відійшла безслідно.

Суміш харчової соди та олії

Це ідеальний засіб від наліпок на склі: очистить і банки, і тарілки, та навіть вікна – як хатні, так і автомобільні. Для створення чудо-засобу необхідно змішати харчову соду та рослинну олію в пропорції 1:1 та перемішати до утворення пасти. Лишилося тільки нанести її на наклейку на 30-40 хвилин, віддерти її від скла та насолоджуватися результатом. І не забудьте зняти залишки пасти вологою ганчіркою.

Як безслідно зняти наліпку зі скла: 5 простих способів позбутися маркування
Як безслідно зняти наліпку зі скла: 5 простих способів позбутися маркування

Заморозка

Можна як і закинути необхідну річ у морозилку на деякий час, після чого зняти наліпку, так і точково прикласти лід – клей замерзне та маркування зніметься, не залишивши ані сліду.

Олія

Будь-яка олія теж є доволі дієвим засобом від наліпок. Нанесіть ватним диском олію на необхідну ділянку та лишіть “відкисати” на півгодини, після чого зніміть етикетку та помийте ділянку з мийним засобом.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.