Народні прикмети про гроші: в які дні тижня їх краще не рахувати, щоб не опинитись на межі бідності

Напевно, багатьом з вас доводилося чути таку приказку: "гроші – рахунок люблять". А ще в народі існує чимало прикмет, які стосуються грошей та відносин людини з ними. Пропонуємо їх до вашої уваги.

У наших пращурів існувало чимало прикмет стосовно грошей. Деякі з них торкаються їх підрахунку. Наприклад, в давнину вважали, що найбільш несприятливими днями для підрахунку грошиків є:

  • понеділок (рахування грошей в цей день призводить до бідності);
  • четвер (підрахунки грошей – до матеріальних втрат);
  • субота (якщо рахувати цього дня гривні – в майбутньому стануться марні витрати).

А ще рахування грошей під забороною у Великий Піст — бо будете жити в злиднях та бідності.

Гроші краще рахувати вранці
Гроші краще рахувати вранці

Якщо вірити народним прикметам і порадам досвідчених нумерологів — то збільшити свої матеріальні статки можливо лише при використанні особливих схем підрахунку грошиків у гаманці. Наприклад, кишенькові купюри треба перераховувати тричі на день — з ранку, по обіді та ввечері.

Гроші, що відкладені на повсякденні потреби – краще перерахувати у п’ятницю вечором.

Окрема схема існує для перерахунку крупної суми грошей, відкладених на серйозну покупку. Їх рахують один раз на 2 тижні – коли сонце заходить за обрій. Краще обрати для цієї процедури день з парним числом.

Нові кошти, що надійшли до вашого родинного бюджету – краще перерахувати відразу після отримання. А потім — ще раз, 20 годин потому. Оберіть для цього затишний та затемнений куточок в своїй оселі.

Гроші завжди треба рахувати на самоті – коли в кімнаті нікого немає. Краще, якщо приміщення буде ізольованим і зачиненим на замок. Не треба, щоб ваші матеріальні доходи бачив будь-хто з сторонніх людей.

А ще наші предки говорили, що ввечері гроші рахувати не можна – це призведе до неочікуваних трат.

Чужі гроші краще взагалі не перераховувати – особливо ввечері. Бо це позбавить вас самих фінансової вдачі та великих матеріальних статків.

Намагайтесь ні віддавати усі дрібні монетки, що є у вашому гаманці. Завжди залиште там декілька штук, які будуть свого роду талісманом і притягнуть до вас більш крупні грошові купюри.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.