Народні прикмети про гроші: в які дні тижня їх краще не рахувати, щоб не опинитись на межі бідності

Напевно, багатьом з вас доводилося чути таку приказку: "гроші – рахунок люблять". А ще в народі існує чимало прикмет, які стосуються грошей та відносин людини з ними. Пропонуємо їх до вашої уваги.

У наших пращурів існувало чимало прикмет стосовно грошей. Деякі з них торкаються їх підрахунку. Наприклад, в давнину вважали, що найбільш несприятливими днями для підрахунку грошиків є:

  • понеділок (рахування грошей в цей день призводить до бідності);
  • четвер (підрахунки грошей – до матеріальних втрат);
  • субота (якщо рахувати цього дня гривні – в майбутньому стануться марні витрати).

А ще рахування грошей під забороною у Великий Піст — бо будете жити в злиднях та бідності.

Гроші краще рахувати вранці
Гроші краще рахувати вранці

Якщо вірити народним прикметам і порадам досвідчених нумерологів — то збільшити свої матеріальні статки можливо лише при використанні особливих схем підрахунку грошиків у гаманці. Наприклад, кишенькові купюри треба перераховувати тричі на день — з ранку, по обіді та ввечері.

Гроші, що відкладені на повсякденні потреби – краще перерахувати у п’ятницю вечором.

Окрема схема існує для перерахунку крупної суми грошей, відкладених на серйозну покупку. Їх рахують один раз на 2 тижні – коли сонце заходить за обрій. Краще обрати для цієї процедури день з парним числом.

Нові кошти, що надійшли до вашого родинного бюджету – краще перерахувати відразу після отримання. А потім — ще раз, 20 годин потому. Оберіть для цього затишний та затемнений куточок в своїй оселі.

Гроші завжди треба рахувати на самоті – коли в кімнаті нікого немає. Краще, якщо приміщення буде ізольованим і зачиненим на замок. Не треба, щоб ваші матеріальні доходи бачив будь-хто з сторонніх людей.

А ще наші предки говорили, що ввечері гроші рахувати не можна – це призведе до неочікуваних трат.

Чужі гроші краще взагалі не перераховувати – особливо ввечері. Бо це позбавить вас самих фінансової вдачі та великих матеріальних статків.

Намагайтесь ні віддавати усі дрібні монетки, що є у вашому гаманці. Завжди залиште там декілька штук, які будуть свого роду талісманом і притягнуть до вас більш крупні грошові купюри.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.