На якому поверсі краще жити: ви будете здивовані і навіть схочете переїхати. Критерії вибору квартири

Багато покупців квартир і досі не бажають вкладатися у житло на першому і останньому поверхах. Як виявилося, це має бути не найголовнішим критерієм при виборі квартири.

Так, в часи Радянського Союзу було важко жити на цих поверхах: на першому було холодно взимку, та люди боялися крадіжок, а на останньому влітку було занадто жарко через життя під дахом. Що вже казати про постійно непрацюючі ліфти – як можна дотягти щось навіть на 5 поверх власноруч?

Але в сучасному світі, особливо в новобудовах, це вже не є такою великою проблемою, і покупцям квартир варто зосереджуватись на інших факторах при виборі житла. Але ми все одно розкажемо, які плюси жити на різних поверхах.

На якому поверсі краще жити: експерти назвали критерії вибору житла
На якому поверсі краще жити: експерти назвали критерії вибору житла

На якому поверсі краще жити

2-4 поверхи: в цих варіантах приваблює те, що не треба залежати від роботи ліфта. Також у квартирах на цих поверхах хороший тиск води і комфортний рівень освітленості.

5-10 поверхи: достатньо високо, щоб не чути шум з вулиці, а сходові майданчики набагато чистіші, ніж на перших поверхах – можна навіть тренуватися, піднімаючись та спускаючись по сходах на декілька поверхів. А ще плюсом є те, що квартири на цих поверхах трохи дешевші, ніж у попередньому варіанті.

На що звернути увагу перед покупкою квартири

Окрім банальної близькості до роботи/школи/дитячого садка, наявності поблизу зупинок публічного транспорту чи розвиненої інфраструктури для автомобілів важливо також дивитися на наявність ремонту, стан комунікацій, працездатність ліфта, розпитати про сусідів та керуючу компанію з обслуговування житлового фонду району, в якому ви збираєтесь купувати квартиру. Тому не варто повністю відмовлятися від осель на першому чи останньому поверхах – можливо, вони виграють по всім іншим критеріям.

Нові статті

Схожі статті

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.

85-річний красень Юрій Вікторович: Олена Кравець вперше показала свого батька – мрію всіх жінок

Олена Кравець з "Кварталу 95" приїхала до рідного Кривого Рогу, щоб привітати із 85-м днем народження свого батька. З нагоди свята Кравець вперше показала широкій аудиторії, як він виглядає.