Впорається навіть дитина: простий лайфхак, щоб відкрити закрутку, якщо кришка міцно прикипіла до банки

Якщо кришка на вакуумній банці не піддається, не переймайтеся. Є кілька способів дістатися до вмісту консервації. Обирайте, який найбільше припаде вам до вподоби.

Гаряча вода

Як відкрити вакуумну кришку зі скляної банки

Найпростішою є можливість скористатися гарячою водою, але тільки не окропом. Налийте рідину в мисочку. Переверніть банку кришкою донизу й потримайте так кілька хвилин. Від високої температури кришка, розігрівшись, легко відійде від банки.

Фен

Можете не перевертати слоїк, а просто спрямувати на нього теплий струмінь повітря. Тільки зважте, що у таких умовах банка нагріється. Тож краще тримати її в рукавичках.

Ніж

Кінчиком леза піддіньте кришку й легенько поворушіть. Пролунає звук, коли вийде повітря. Це означає, що тепер банка легко відійде від скла. Тримайте банку рівно, щоб вміст не вилився на стіл чи підлогу.

Стукіт

Якщо постукати по столу тим місцем банки, де кришка сходиться з шийкою, це послабить заглушку, і вона легко зніметься. Тільки зважте, що надто багато сил докладати не треба, оскільки скло може розбитися.

Як відкрити вакуумну кришку зі скляної банки

Можете поставити банку на одну долоню, постукавши по кришці. Це дозволить відкрити її без проблем.

Скотч

Беріть липку стрічку не канцелярську, а будівельну. Можете також скористатися ізоляційною стрічкою. Обмотайте скотчем кришку, захопивши торці, залишивши вільним край, щоб звисав. Зробіть начебто ручку й потягніть за неї в бік, як має розкручуватися кришка. Слоїк піддасться і відкриється.

Розхитування

Переверніть слоїк на бік і покатайте по столу врізнобіч. При цьому тиск має здійснюватися на ребро кришки. Вона трішки розслабиться й легко відкриється з легким вихлопом.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.