ТОП-5 + один перевірений спосіб загадати бажання на Новий 2024 рік так, щоб воно точно збулося

В Новорічні свята навіть найзатятіші скептики вірять у магію та чудеса. Загадувати бажання – чарівна традиція, до якої ще приємніше долучатися, коли впевнений, що загадане збудеться.

Напевно, більшість із читачів знають про загадування бажання з келихом шампанського – коли під відлік останніх секунд ви записуєте бажання на листочку, спалюєте його в вогні та випиваєте попіл з шампанським. Але окрім цього є ще багато способі здійснити свої мрії. Читайте далі ще декілька способів загадати бажання на Новий рік, завдяки яким вони точно збудуться.

Ялинкова прикраса

Заздалегідь – за день до Нового року, – напишіть своє бажання на невеликому папірці, скрутіть і впихніть до ялинкової прикраси. Після цього необхідно повісити цю іграшку якнайвище, а після свята – сховати до того часу, поки загадана мрія не здійсниться.

Пляшка шампанського

Після того, як всі за столом вже закінчили першу пляшку ігристого, напишіть своє бажання на папірці та засуньте його в ту пляшку. Її необхідно закоркувати та заховати, а коли бажання збудеться – можете сміливо позбавлятися від неї.

Як загадати бажання на Новий рік, щоб вони точно збулися
Як загадати бажання на Новий рік, щоб вони точно збулися

Під подушку

Цей метод підходить для тих, хто має декілька мрій, які вважає рівноцінно важливими. В останній день року напишіть кожне на окремих листочках та заховайте під подушку, а вранці дістаньте навмання три з них – ті бажання, що написані на них, обов’язково збудуться цього року.

Мрії в банці

Напишіть кожне своє бажання на окремому папірці та складіть їх до банки. Можете прикрасити це цукерками, гілочками, шишками тощо. Закрийте цю банку та відставте подалі, а в кінці 2024 року прочитайте всі папірці та підсумуйте, які бажання здійснилися.

Монетка

Це бажання для тих, хто хоче покращити своє фінансове становище. Треба взяти монетку жовтого відтінку щонайменшого номіналу, і тримати її в руці протягом всього бою курантів. Після цього її треба вкинути до келиха з ігристим і випити напій, а монетку носити з собою в гаманці протягом усього року.

Бажання на вагітність

Жінка, яка хоче завагітніти, під час відліку останніх секунд до Нового року повинна очистити мандарин і з’їсти його. Якщо у мандаринці попалася хоч одна кісточка, то жінка обов’язково завагітніє.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?