Один факт, які кімнатні квіти обрати для оформлення оселі до Різдва та Нового року: 3 найкращі рослини

Прикрасити свій дім до різдвяних та новорічних свят можна не лише звичними гірляндами, фігурками та іграшками, а і кімнатними рослинами. У статті ми розповімо про 3 квітки, які для цього підходять.

Молочай-різдвяник, або пуансетія

Це ідеальна рослина для Нового року та Різдва. В країнах Європи та в США її традиційно використовують як акцент на різдвяних столах та у різноманітних святкових композиціях. Цікаво, що декоративність пуансетії забезпечують не звичайні дрібніквіти, а яскраві приквітки, що оточують квітки. Вони доступні в кремово-білому, абрикосовому, жовтому і рожевому кольорах, а також у двоколірному виконанні. Можна змінити колір приквітків, але це потребує великих зусиль, бо пуансетія – рослина короткого дня, тому восени вона потребує освітлення щонайменше 10 годин на день протягом двох місяців, щоб сформувати квіти і красиві приквітки. Тому, весь інший час доби пуансетію слід спеціально затінювати: накривати ящиком або чорною тканиною.

Флористи підказали, якими 3 рослинами варто прикрасити дім на Різдво
Флористи підказали, якими 3 рослинами варто прикрасити дім на Різдво

Шлюмбергера, зигокактус або різдвяник

Зигофільний кактус є одним з головних атрибутів новорічних свят – поряд з пуансетією він виглядає як мандарини на столі в Новий рік. Вперше різдвяники з’явилися в Європі на початку 19 століття, але вони швидко поширилися і полюбилися квітникарям. Перші Шлюмбергери мали лише рожеві квіти, але селекціонери вивели кактуси з білими, фіолетовими та помаранчевими квітами. А не так давно австралійські селекціонери вивели сорт з чисто жовтими квітами. Великою перевагою зигокактусів є те, що вони можуть цвісти щороку протягом 20 років або навіть більше! При цьому за різдвяниками дуже легко доглядати в домашніх умовах.

Флористи підказали, якими 3 рослинами варто прикрасити дім на Різдво
Флористи підказали, якими 3 рослинами варто прикрасити дім на Різдво

Гусманія

Це трав’яниста рослина з розеткоподібним листям, що складається з довгих шкірястих листочків, і голчастим суцвіттям з яскраво забарвленими глянцевими приквітками. Єдина проблема гузманії полягає в тому, що вона цвіте лише один раз у житті і часто продається у квітучому вигляді. Тому її зазвичай використовують не як декоративну рослину, а як довгоквітучий букет. Гусманія може використовуватися як окрема прикраса, але найкраще працює в поєднанні з іншими тематичними рослинами.

Флористи підказали, якими 3 рослинами варто прикрасити дім на Різдво
Флористи підказали, якими 3 рослинами варто прикрасити дім на Різдво

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.