Коти обожнюють залазити на ялинку: як відвадити домашніх улюбленців від новорічного деревця

Якщо вдома є пухнасті створіння, важко перемкнути їхню увагу від яскраво прикрашеної ялинки. Котикам так і хочеться зачепити лапкою гірлянду. А це може призвести до сумних наслідків.

Звісно, власникам котів можна відмовитися від новорічної ялинки взагалі, і тоді проблему буде вичерпано. А як же тоді святковий настрій, адже запах хвої навіює приємні асоціації? Треба щось придумати, аби муркотун не наробив лиха.

Виявляється, можна найти компроміс між ялинкою та котом. Домашні тварини страшенно не люблять фольги. Тож усю нижню частину новорічного дерева слід обкласти цими блискучими аркушами.

Як убезпечити ялинку від кота

Побачивши перепону у вигляді фольги, кіт відразу передумає залазити на ялинку. Так, мурчик може сидіти біля прикрашеного деревця. Можливо, гризтиме боки, але нагору не полізе, а значить, новорічний атрибут не перекине.

Як убезпечити ялинку від кота

Ще один спосіб відвадити домашнього улюбленця від ялинки – почепити на нижні гілки деревця шкуринки з-під апельсинів чи лимонів. Запах цитрусових неабияк дратує хвостатих, тож вони триматимуться якомога далі від цікавого для котячих досліджень об’єкта.

Як убезпечити ялинку від кота

Якщо мова зайшла про запахи, то є ще декілька неприємних ароматів для ваших годованців. Коти не переносять запаху розмарину та кориці. Тож якщо використати ці спеції, ялинка простоїть усі свята неушкодженою.

Напевно, ваш улюбленець, як і більшість котів, панічно боїться пилотяга. У такому разі поставте апарат для збору пилу поряд із новорічним деревом. Звісно, виглядатиме не зовсім естетично, натомість ефект може перевершити ваші очікування – кіт не залізе на ялинку чи сосну й не наробить шкоди.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.