Один факт, як винести ялинку з дому і не засипати все голками: врятує дешева річ, що є у кожного вдома

Однією з найбільших проблем живих ялинок є те, що їх голки з часом осипаються, і донести прикрасу до найближчого смітника – той ще "челендж". Проте ми знаємо, як цьому зарадити простим способом.

Жива ялинка вже давно є символом новорічних свят, адже не лише прикрашає оселю своїм чарівним виглядом, а й наповнює її свіжим хвойним ароматом. Єдина проблема – це голки, що постійно осипаються. Їх доволі легко вимести з-під ялинки, поки вона стоїть, але все це перетворюється на катастрофу по закінченню свят, коли треба донести ялинку до найближчого смітника.

Як винести ялинку з дому, не засмітивши голками все на своєму шляху: лайфхак

Користувачі соціальних мереж із усього світу радяться, як найлегше винести живу ялинку по закінченню свят, і потім не підбирати голки з усіх щілин протягом цілого року. Одним із найкреативніших та найпростіших способів із мережі ми поділимося з вами.

Як легко винести ялинку з оселі, щоб не насмітити голками
Як легко винести ялинку з оселі, щоб не насмітити голками

Так, існує простий, доступний та доволі цікавий спосіб зарадити проблемі “голкопаду”, використовуючи те, що є, напевно, в кожній оселі. У соціальній мережі TikTok користувачка Дженні опублікувала відео, де її бойфренд демонструє геніальний спосіб прибрати ялинку без зайвого клопоту та купи сміття.

Необхідно лише взяти старе простирадло, застелити ним підлогу та покласти на нього ялинку. Після цього дерево необхідно “завернути” в простирадло, та для надійності зв’язати кінці тканини в вузлики. Таким чином, не постраждають ті, кому доведеться виносити ялинку, і не залишиться “шлейф” голок по всьому будинку. Пара жартівливо називає цей метод “Treerito” – від слів “tree” – дерево, і “burrito” – мексиканської страви, що виглядає як загорнута у тортилью начинка.

При цьому абсолютно не важливо, з якого матеріалу виконаний шматок тканини – головне, щоб вам було не шкода позбутися його разом із ялинкою (або ж зберегти до наступного року, якщо не утворяться зайві дірки.

@ohthatjenny

No pine needles all over the house! #christmastreeremoval #christmastreehack #christmastreedecor #cleaningupchristmas

♬ Elf – Main Theme – Geek Music

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?