Дістав пил на меблях? Є чудовий засіб для прибирання: у такому разі дерев’яні поверхні сяятимуть чистотою

Боротьба з пилом у квартирі будь-яку господиню може вивести з рівноваги. Щойно змахнеш із пласких поверхонь, як він уже знову осів. Та є один інгредієнт, що здатен допомогти.

Якщо застосувати цю хитрість, то витирати пил двічі на день не знадобиться. Вона просто не осідатиме на гладких поверхнях меблів. Купувати дорогий засіб не потрібно. Цей інгредієнт є у кожній домашній аптечці.

Гліцерин

Отже, діставши гліцерин, позбудетеся клопоту з пилом надовго. Застосувати цей косметичний засіб можна дуже просто. Спочатку протирається поверхня меблів вологою ганчіркою.

Як позбутися від пилу надовго

Потім на суху ганчірочку з мікрофібри наноситься кілька крапель гліцерину. Якщо пройтися по чистих меблях цим засобом, утвориться непомітний оку захисний шар, що не дозволить пилинкам окупувати дерев’яні частини.

Можна також змочити шматочок тканини водою, ретельно відтиснути і капнути гліцерин. У такому разі протирати меблі доведеться лише раз, а ефект від подібної фішки буде неперевершеним. У разі появи розводів на гладких поверхнях протріть меблі сухою ганчірочкою.

Кондиціонер для білизни

Цей засіб для прання має подвійне призначення. Завдяки йому можна добитися гарного результату в боротьбі з пилом, адже має антистатичні властивості. Візьміть 1 частину кондиціонера, долийте 4 частини води. Перемішайте. Залийте суміш у пульверизатор. Розбризкайте рідину, після чого протріть сухою серветкою.

Як позбутися від пилу надовго

Поліроль

Якщо не довіряєте підручним засобам, можете скористатися спеціально для цього призначеними. Поліроль наноситься виключно на суху й чисту поверхню. Якщо діятиме за інструкцією, вказаною на упакуванні, зможете добитися, що пил буде відштовхуватися від гладких поверхонь.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?