Один факт, як заощадити гроші на продуктах під час походів до супермаркету: найкращі поради

Завдяки цим порадам ви навчитеся робити вигідні покупки та завжди заощаджувати на продуктах. Гаманець вже не буде так швидко пустіти, і відмовлятися від улюбленої їжі теж не доведеться.

За допомогою лайфхаків, що ми перерахуємо далі у статті, ви більше ніколи не страждатимете від незапланованих витрат на продукти. Стати свідомими та більш заощадливими зовсім не важко – просто зробіть наступні поради звичкою.

Як заощадити на покупці продуктів у магазині, супермаркеті чи на базарі

Перша та найголовніша порада – створюйте список продуктів. Якщо ви плануватимете свій раціон на тиждень чи хоча б кілька днів наперед і записуватимете необхідні інгредієнти – ви уникнете більшості імпульсивних покупок, які потім все одно згниють у глибинах холодильника. Це не лише зекономить гроші, а й час на постійне прибирання прострочених продуктів.

Експерти розповіли, як робити вигідні покупки та легко заощадити на продуктах
Експерти розповіли, як робити вигідні покупки та легко заощадити на продуктах

Також важливою порадою буде встановлювати приблизний бюджет на кожен такий похід в магазин. Не дозволяйте собі виходити за його межі – ви зможете обирати продукти менш відомих торговик марок і не переплачувати за бренд, при цьому не відмовляючись від якогось конкретного продукту.

Також експерти радять не використовувати кредитні кошти з карти, і взагалі перейти на готівку під час покупок у магазині. Це дасть вам можливість відчути “втрату” коштів і підходити більш раціонально до покупок.

Також корисним буде слідкувати за знижками в супермаркетах у Інтернеті або на самих торгових точках. Також отримавши картку лояльності, яку пропонують в багатьох мережевих магазинах, ви отримаєте ексклюзивні знижки або накопичете “бонуси”, якими з плином часу можете розрахуватися за один із походів у супермаркет. Але старайтеся використовувати знижки саме на ті товари, що вам не обхідні – ми ж намагаємося мінімізувати зайві витрати. Тому не купуйте щось лише тому, що воно зараз на знижці – це до добра не доведе.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.