Один факт, як заощадити гроші на продуктах під час походів до супермаркету: найкращі поради

Завдяки цим порадам ви навчитеся робити вигідні покупки та завжди заощаджувати на продуктах. Гаманець вже не буде так швидко пустіти, і відмовлятися від улюбленої їжі теж не доведеться.

За допомогою лайфхаків, що ми перерахуємо далі у статті, ви більше ніколи не страждатимете від незапланованих витрат на продукти. Стати свідомими та більш заощадливими зовсім не важко – просто зробіть наступні поради звичкою.

Як заощадити на покупці продуктів у магазині, супермаркеті чи на базарі

Перша та найголовніша порада – створюйте список продуктів. Якщо ви плануватимете свій раціон на тиждень чи хоча б кілька днів наперед і записуватимете необхідні інгредієнти – ви уникнете більшості імпульсивних покупок, які потім все одно згниють у глибинах холодильника. Це не лише зекономить гроші, а й час на постійне прибирання прострочених продуктів.

Експерти розповіли, як робити вигідні покупки та легко заощадити на продуктах
Експерти розповіли, як робити вигідні покупки та легко заощадити на продуктах

Також важливою порадою буде встановлювати приблизний бюджет на кожен такий похід в магазин. Не дозволяйте собі виходити за його межі – ви зможете обирати продукти менш відомих торговик марок і не переплачувати за бренд, при цьому не відмовляючись від якогось конкретного продукту.

Також експерти радять не використовувати кредитні кошти з карти, і взагалі перейти на готівку під час покупок у магазині. Це дасть вам можливість відчути “втрату” коштів і підходити більш раціонально до покупок.

Також корисним буде слідкувати за знижками в супермаркетах у Інтернеті або на самих торгових точках. Також отримавши картку лояльності, яку пропонують в багатьох мережевих магазинах, ви отримаєте ексклюзивні знижки або накопичете “бонуси”, якими з плином часу можете розрахуватися за один із походів у супермаркет. Але старайтеся використовувати знижки саме на ті товари, що вам не обхідні – ми ж намагаємося мінімізувати зайві витрати. Тому не купуйте щось лише тому, що воно зараз на знижці – це до добра не доведе.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".