Необережно дістали телефон на вулиці й упустили в сніговий намет? Гаджет врятуєте, якщо діятимете правильно

Зима час від часу радує нас снігом. Та от біда – витягнувши на вулиці телефон, щоб відповісти на дзвінок, його можна легко впустити в сніговий намет. Як рятувати смартфон у такому разі?

Щоб не довелося йти в магазин за новим телефоном, треба врятувати той, що впав у сніг. Щоб воскресити апарат, чиніть таким чином:

  1. Щойно телефон випав із рук, не розводьте руками у розпачі й не зойкайте. А чимдуж діставайте смартфон зі снігового полону. Треба першим ділом насухо протерти цінну річ. Робіть це серветкою, рушником, якщо він є в машині, або ж власним одягом.
  2. Протираючи, особливу увагу приділіть всім роз’ємам та гніздам. В них не повинно залишитися й краплі вологи від снігу, що розтанув.
  3. Навіть якщо телефон розрядився, не ставте його на зарядку відразу. Зачекайте кілька годин після надзвичайної ситуації і лише потім заряджайте.
  4. Якщо телефон устиг промокнути, обов’язково вимкніть його та не вмикайте, допоки повністю не висохне. А щоб потім смартфон зарядився якомога швидше, натисніть кнопку “Режим польоту”. Це відключить усі фонові програми, і процес зарядження прискориться.
  5. Потримайте гаджет у теплі – це сприятиме його висиханню. Можете занурити у слоїк із рисом, щоб крупа витягнула вологу.
Як врятувати телефон, що упав у сніг

Чого не можна робити

  1. Не користуйтеся телефоном без чохла. А ще не бажано уникати захисної плівки чи скла. У такому разі телефон у сніговому наметі практично не постраждає.
  2. Якщо усе-таки згубили телефон у снігу й довго шукали, не сушіть його феном та не кладіть на теплий обігрівач.
  3. Не вмикайте смартфон, допоки він не висохне повністю. Звісно, дуже кортить перевірити, чи працюватиме улюблений гаджет, але витримайте. Найкраще не користуватися пристроєм хоча б добу, а краще цілих три.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?