Один факт про ім’я Марія: значення імені, характер, доля, сумісність та відомі Марії серед знаменитостей

Ім'я Марія доволі розповсюджене в усьому світі, адже саме так називали маму Ісуса. Значення імені, можливо, для її власниці видасться дещо несподіваним.

Якщо перекласти ім’я з давньоєврейської, вийде “гірка сумна пані”. Таке значення Марії може видатися не дуже привабливим. Тим часом дівчинку можна називати пестливо Марічка, Марійка. Є ще купа інших варіантів в інших мовах.

Дитинство

Зазвичай Марічка у дитинстві зростає плаксивою. Вона може часто хворіти на дитячі недуги. Дитина не може дати відсіч більш різким ровесникам, тому часто страждає. Натомість подружка з неї буде надійна.

Значення імені Марія

Доля

Згодом Марія стає більш впевненою в собі. Натомість доброта й скромність нікуди не діваються. Багато спілкуватися вона не любить. Воліє завести домашню тваринку й вирощувати кімнатні рослини.

Професію Марічка обирає пов’язану з допомогою іншим людям. Народжені взимку більш відсторонені. Весняні полюбляють подорожувати. Літні Марії часто недужають. Осінні не прощають образ нікому.

Значення імені Марія

Марія мріє про турботливого чоловіка, але в юні роки може закохатися в деспота, який обмежуватиме й контролюватиме кожен її крок. Тож перший шлюб може видатися нещасливим.

Та зазвичай Марічка не поспішає виходити заміж, оскільки понад усе цінує власну свободу й особистий простір. Заради кар’єри вона здатна відмовитися від кохання. У шлюбі це ідеальна господиня, яка ніколи не влаштовує скандалів.

Відомі Марії

Серед українських зірок чимало Марій, які відповідають значенню свого імені. Це Марічка Падалко, яка 18 років поспіль працює телеведучою на “1+1”. Співачка Марія Бурмака стала народною артисткою України. Маша Єфросиніна прославилася, коли вела програму “Підйом” на Новому каналі, та й нині має чимало вдалих проєктів. Донька Назарія Яремчука теж має ім’я Марія. Дівчині вдалося стати відомою співачкою.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.