Один факт про ім’я Артем: значення імені, характер, доля, сумісність та відомі Артеми серед знаменитостей

Хлопчикам, яких назвали ім'ям Артем, поталанить, адже значення імені в перекладі з грецької означає "бездоганне здоров'я". Тож ходити по лікарнях точно не доведеться.

Дитинство

Артем зростатиме веселим та жвавим хлопчиком. Він може видаватися спокійним, але в компанії однолітків частенько лідирує. Значення імені передбачає постійну активність підлітка. Йому конче необхідно бути серед людей, займатися колективними іграми. Виконувати домашні завдання Тьома буде регулярно. Натомість приділяти особливу увагу одному з предметів не захоче.

Значення імені Артем

Доля

Виросте Артем впевненим у собі чоловіком, який не терпить лицемірства та неправди. Зазвичай він дуже компанійська людина. Та за певних обставин може вчинити дуже жорстко.

Яку б професію не обрав, Артем неодмінно досягне успіху на цих теренах. З нього вийде талановитий лікар, інженер чи бізнесмен. До підлеглих начальник ставитиметься вимогливо. Але палицю ніколи не перегинатиме і каратиме виключно за помилки.

Значення імені Артем

Одружуватися Артем не поспішатиме. Цей важливий крок у житті зробить виважено, без жодної спонтанності. Перетвориться з часом на дбайливого господаря і стане гарним чоловіком дружині та батьком дітям.

Сумісність

Найкраще Артему будувати стосунки з Анною, Людмилою, Тамарою, Катериною.

Не бажано одружуватися з Вірою, Ольгою, Мариною, Юлею, Тетяною.

Відомі Артеми

З усіх Артемів у шоубізі найбільшого успіху досяг Пивоваров. Артист сам пише музику в стилі поп нової хвилі, виконує власні композиції, знімає кліпи. А ще є вдалим продюсером. Саме підопічний Пивоварова Михайло Панчишин здобув перемогу в “Голосі країни 13”. Певно, значення імені Артем далося взнаки й вплинуло на вибір глядачів.

Нові статті

Схожі статті

За 4 роки змінився так, що не впізнати: Олег Винник показав, який вигляд має зараз і куди зник з України

Олег Винник показався у Німеччині та стало помітно, що співак значно змінився протягом чотирьох років: як наразі виглядає чоловік та з ким зображений на фото?

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?