Один факт, як відрізнити натуральну шкіру від підробки: три прості ознаки, що “видадуть” імітацію

Якщо ви плануєте поповнити свій гардероб речима зі справжньої шкіри – ці лайфхаки для вас. Завдяки наступним трьом хитростям вам точно більше ніколи не "підсунуть" підробку.

Натуральна шкіра – дуже цінний та витривалий матеріал, і справжні його поціновувачи мають в арсеналі хоча б один виріб – пасок, сумку, взуття чи інші аксесуари. Проте, в сучасному світі з’явилося безліч речей з імітації шкіри та просто підробок. Рекомендуємо вам ознайомитися з простими способами відрізнити справжню, аутентичну та якісну шкіру, які ви можете застосувати наступного разу при покупці чогось цікавого у свій гардероб.

Як відрізнити натуральну шкіру від імітації та підробки: 3 прості способи

Cпособи відрізнити натуральну шкіру від штучної: тепер ви точно не купите підробку
Cпособи відрізнити натуральну шкіру від штучної: тепер ви точно не купите підробку

Натуральна шкіра має характерний запах, за яким можна відрізнити її від підробки. Це теплий, приємний (або не дуже), не різкий аромат, схожий на сіно, дерево та сухі трави. Якщо шкіра у виробі не оброблена лаком, то ви точно відчуєте цей запах – його забезпечують натуральні масла. А ось імітація шкіри та підробки мають штучний, пластиковий і хімічний запах, який ви відчуєте при найменшому натисканні на поверхню матеріалу.

Також вироби з натуральної шкіри матимуть унікальну текстуру – зморшки, пори та інші нерівності. Тим паче, якщо це взуття – пара ніколи не виглядатиме ідеально однаковою, адже навіть на шкірі однієї і тієї ж тварини різні особливості на різних ділянках. Тому якщо ви бачите виріб без дефектів, з однорідною та бездоганною поверхнею, яка ще ніби “наштампована” на інші вироби серії – це точно імітація шкіри або підробка.

Також вироби з натуральної шкіри мають більшу вагу. Бичача, верблюжа шкіра дуже важка, тому сумочка або куртка з них будуть важити в рази важче за дермантинові або тканинні вироби. Також справжня шкіра дуже м’яка – спробуйте зігнути виріб і не побачите слідів вигину – на виробах із натуральної шкіри не буде складок, лише трохи посвітлішає колір від розтягнення, і повернеться назад, як тільки ви відпустите згин.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.