Один факт про ім’я Анастасія: значення імені, характер, доля, сумісність та відомі Насті серед знаменитостей

Чоловіче ім'я Анастас навряд чи зустрінеш серед українців. А от його похідне Анастасія в Україні є доволі уживаним. Яке значення імені? Якщо перекласти з грецької, вийде "повернена до життя".

Дитинство

Найчастіше у дитячому віці дівчинку називають Настею чи Настусею. Та існує й чимало інших менш поширених форм, зокрема, Стася, Наста, Тася тощо. Значення імені Анастасія накладає на його власницю почуття довірливості та слухняності. Через це іншим дітям буде дуже легко образити її. Маленька Настя обожнює слухати казки, малюючи в уяві чудернацькі картинки.

Значення імені Анастасія

Доля

У дорослому віці настрій в Анастасії змінюється дуже швидко. У ній поєднуються водночас хороша інтуїція з аналітичними здібностями. Тож рідним бажано дослухатися до порад.

Настя обожнює проводити час удома. Навіть на галасливій вечірці вона мріє якомога скоріше опинитися в затишному домашньому куточку. Дівчина поспішає стати на весільний рушник. З родичами чоловіка не свариться й розлучатися не поспішає – є однолюбкою. Чоловік в Анастасії має бути мужнім, а вона у відповідь перетвориться на вірну та дбайливу дружину.

Значення імені Анастасія

Сумісність

Виходити заміж Насті краще за Володимира, Максима, Олександра, Павла, Едуарда. У такому разі шлюб буде вдалим.

Остерігатися бажано Андрія, Пилипа, Владислава, Дем’яна, Альберта, бо нічого хорошого з цих стосунків не вийде.

Відомі Анастасії

Чудово обізнані зі значенням імені Анастасія співачки Каменських, Приходько, донька Сніжани Єгорової та Семена Горового. Дівчата, на перший погляд, дуже різні за характерами. Натомість мають й спільні риси – чесність, порядність, прямоту. Саме таке ім’я носила старша донька Ярослава Мудрого. Ця київська княжна згодом стала королевою Угорщини.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.