Колір вашої кішечки має значення: якого муркотуна обрати, щоб в оселі поселилося щастя

Люди зазвичай обирають домашніх улюбленців за різними параметрами, але тільки не за кольором. А марно. Від окрасу вашого Мурчика залежить, чи завітають щастя й добробут в оселю.

Українці здавна приписували котам магічні властивості. Від окрасу пухнастика теж багато залежить. Тож, обираючи хвостате нявкало, насамперед зверніть увагу на його колір. Це дуже важливо.

Чорний

Всупереч відомій пісеньці про чорного кота, який несе невдачу, коти з таким кольором шубки здатні забирати негативну енергетику з житла. При цьому така тварина відводить біду від членів родини. А ще відганяє від житла злих духів. Чорний муркотик навіть може вступити у двобій із привидом.

Що означає колір кота

Рудий

Якщо в оселі є хронічно хвора людина, треба терміново завести рудого кота чи кішечку. Це цілителі й захисники. Вони самі нагадують кольором золото і притягають його до свого житла.

Білий

Білосніжні тваринки без вкраплень іншого кольору привносять у дім фізичну й ментальну чистоту. Людям, професія яких пов’язана з ризиками та тяжкими перенавантаженнями, обов’язково слід мати вдома надійний тил.

Що означає колір кота

Сірий

Коти з таким забарвленням несуть із собою гармонійність та красу. Це стосується як зовнішності, так і внутрішнього наповнення хазяїв. Вони чудово пораються з нечистою силою, відганяючи її від оселі якнайдалі. Окрім любові та удачі, ці тваринки здатні притягнути до дому, в якому мешкають, стабільні емоційність та чуттєвість.

Білі лапки

Така котяча особливість притягне до вашої хати матеріальний достаток повною мірою.

Двоколірність

Якщо кішечка має два забарвлення, одне з яких біле, успіх та щастя в будинку можуть подвоїтися. Тож любіть та задобрюйте такого улюбленця.

Триколірність

Здавна вважалося, що кішка, смух якої має відразу три різних відтінки, не лише притягує в дім усе хороше, але й захищає його від пожежі.

Що означає колір кота

Плямистість

Якщо шуба у чотирилапого годованця складається з черепахових малюнків – кольорові плями перемішані, – це гарний талісман на щастя. Котяча аура дозволить почуватися щасливим не лише господарю тварини, але й всьому його оточенню, настільки вона сильна. Вплив кота розповсюджуватиметься на будинок та територію довкола нього, яку тварина вважатиме своєю.

Смугастість

Колір таббі привнесе у дім трішки веселощів. Життя видаватиметься легким, а щастя осяяним. Навіть найбільших песимістів смугаста кішечка зарядить позитивом, надією на краще і бажанням творити.

Нові статті

Схожі статті

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.