Один факт про ім’я Вікторія: значення імені, характер, сумісність та відомі Вікторії серед знаменитостей

Перекладу це ім'я не потребує. Всім відомо, що значення імені Вікторія – переможниця. Саме так римляни називали богиню. Зазвичай дівчат називають пестливо Віка, Віта, Вікуся, Вікуля.

Дитинство

Значення імені змушує Вікторію з дитинства проявляти силу волі. Дівчинка норовлива, і батькам доведеться докласти чимало зусиль, щоб прищепити їй правильне сприйняття світу.

Значення імені Вікторія

Інші діти обожнюють Віку. Та й дорослі ставляться поблажливо. Вона завжди перебуває у центрі уваги. Навчатися у школі Вікторія буде добре, але оцінки для неї важливіші за знання, тому глибоко в предмети не занурюватиметься.

Доля

У дорослому житті жінка на ім’я Вікторія послуговуватиметься аналітичним розумом, а не інтуїцією. Вона зазвичай зосереджена й не має мрій про принца на білому коні. На робочому місці не боїться брати відповідальність за прийняття рішень на себе. З Вікторії вийде гарний керівник, а от командної праці на рівних вона не визнає.

Значення імені Вікторія

Вікторія дуже ревнива, чим відлякує від себе потенційних наречених. Тож заміж зазвичай виходить пізно. Та навіть після штампу в паспорті ще довго сумнівається у правильності вибору.

Сумісність

Ставати на весільний рушник Вікторії бажано з Артемом, Кирилом, Валерієм, Максимом, Олексієм.

Натомість шлюб із Петром, Андрієм, Русланом, Віталієм, Марком може виявитися невдалим.

Відомі Вікторії

Серед українських зірок є чимало відомих Вікторій. Зокрема, це учасниця “Дизель-шоу” Булітко, яка останнім часом намагається зробити співочу кар’єру. Литвиненко-Ясиновській вдалося прославитися у театрі та кіно. Ще одна Вікторія є відомою моделлю та ведучою. Її прізвище Маремуха. Значення імені Вікторії повною мірою підтвердила й оперна співачка Лук’янець.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.