Один факт про ім’я Данило: значення імені, характер, доля, сумісність та відомі Данили серед знаменитостей

Ім'я Даніель надзвичайно поширене в усьому світі. Українських хлопчиків зазвичай називають трішки по-іншому. Розберімося, яке значення імені Данило і що очікувати від долі.

Дитинство

Значення імені Данило пов’язане з Богом, тож Даня, Данечка, Ден, Данко отримає захист вищих сил на все життя. Такий хлопчик відчуває надмірну прив’язаність до матері. Йому весь час потрібна підтримка батьків, а надалі – дружини та колег.

Значення імені Данило

Зазвичай Данило має здібності до науки, але навчається в школі без особливого задоволення. Складається враження, що хлопчик у дитячому колективі боязкий та нерішучий. Та задатки лідера й воля проявляться трішки згодом.

Доля

Урівноваженість нікуди не подінеться в Данила й у дорослому віці. Він ввічливо й тактовно спілкуватиметься з усіма людьми. Та насправді його цікавитимуть лише власні проблеми, а до інших йому байдуже.

Значення імені Данило

У дружини Данило обирає собі дівчину, яка повністю розділяє всі його захоплення й уподобання і завжди підтримуватиме у всіх починаннях. Якщо між подружжям запанує гармонія, то шлюб удасться. Данило буде чудовим сім’янином та батьком дітям.

Сумісність

Данилу бажано одружуватися  з Марією, Ларисою, Ольгою, Маргаритою, Поліною.

Важко буде знайти взаєморозуміння у шлюбі з Іриною, Вікторією, Ксенією, Ангеліною, Веронікою.

Відомі Данили

Значення імені Данило чудово підтвердила ціла низка видатних діячів. В Україні залишили свій слід чимало з них. Данило Галицький правив спочатку Галицько-волинським князівством, а згодом і київським у XIII столітті. Козацькою державою на Лівобережжі правив у XVIII столітті Данило Апостол.

Син гетьмана Павла Скоропадського Данило був провідником гетьманського руху з 1948 по 1957 роки. Актор Данило Мірешкін зіграв роль у фільмі “Чорний ворон” 2019 року.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.