Смартфон швидко втрачає заряд на морозі: чому це відбувається і що зробити, щоб зберегти акумулятор

Під час зимових холодів смартфони розряджаються набагато швидше, аніж зазвичай. "Один Факт" розповість вам, що треба зробити, аби не залишитись без зв'язку і вберегти акумулятор мобільного пристрою.

Морозна погода на вулиці – це великий стрес не тільки для людей і тварин, але й… для мобільних пристроїв – смартфонів, планшетів та інших гаджетів. Щоб вберегти свою техніку від поломки, дотримуйтесь певних порад при використанні смартфонів у морозну погоду. “Один Факт”пропонує до вашої уваги декілька лайфхаків, які допоможуть продовжити життя батареї вашого пристрою.

Як вберегти свій смартфон від швидкого розряджання на морозі: корисні поради
Як вберегти свій смартфон від швидкого розряджання на морозі: корисні поради

 

Напевно, у багатьох з вас траплялись випадки, коли смартфон при великому мінусі на вулиці… вимикався самостійно. Стається така неприємність через те, що при сильному морозі відбувається просідання напруги батареї, яка зазвичай становить 4-3.7 Вольт. Експерти розповідають, що в сучасних моделях смартфонів є функція автоматичного вимикання пристрою, яка спрацьовує під час просідання напруги до 3 Вольт або нижче. Такий собі захисний механізм.

Щоб смартфон швидео не розряджався - на морозі тримайте його ближче до тіла - в кармані
Щоб смартфон швидео не розряджався – на морозі тримайте його ближче до тіла, в кармані

Тобто, з одного боку смартфон втрачає заряд швидше під час знаходження в умовах сильного морозу. З іншої ж сторони — при активному використанні мобільного пристрою на морозі зменшується кількість робочих циклів акумулятора.

Що зробити, щоб смартфон на холоді розряджався не так швидко: корисні поради
Що зробити, щоб смартфон на холоді розряджався не так швидко: корисні поради

Ось декілька порад, які допоможуть уповільнити процес розряджання телефону на морозі.

  1. Під час перебування на морозі тримайте смартфон у кишені. Пристрій буде нагріватися за рахунок теплоти тіла і це дозволить зберегти заряд батареї.
  2. Під час перебування на вулиці у сильний мороз намагайтесь розмовляти менше по телефону.
  3. Якщо ж вам потрібно зробити терміновий дзвінок — використовуйте навушники. Навіть бездротові навушники, що працюють від Bluetooth менше посадять акумулятор у вашому смартфоні, ніж це зробить низька температура повітря.
  4. Доставайте смартфон з кишені якомога менше. Світлини в умовах морозу взагалі не робіть, або використовуйте цю функцію дуже рідко.
  5. Не ставте смартфон заряджатись відразу після прибуття з холоду в будинок. Зачекайте, поки ваш мобільний пристрій трохи нагріється в умовах кімнатної температури. Лише потім — підключайте зарядний пристрій.

Це дозволить акумулятору краще адаптуватись до умов використання і випадків автоматичного вимикання на морозі поменшає.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.