Один факт про ім’я Софія: значення імені, характер, доля, сумісність та відомі Софії серед знаменитостей

Значення імені Софія прийшло до нас ще з давніх часів грецької Еллади. Це слово має кілька значень – розум, мудрість, наука. Тож на дівчинку з таким іменем очікує велике майбутнє.

Дитинство

Зазвичай у дитинстві Софійка, зважаючи на значення імені, зростає замкнутою дитиною. Вона слухається батьків, акуратно поводиться з речами. Друзів заводить дуже рідко, але подружившись, стає надійною товаришкою.

Значення імені Софія

Доля

Не особливо довіряє людям Соня й ставши дорослою. Навіть близьким людям вона далеко не завжди відкриває душу. Хоча й перебуває у пошуках людини, якій би змогла довіритися.

Якщо пошуки увінчаються успіхом, дівчина здобуде сімейне щастя. Не знайшовши споріднену душу, зазвичай ініціює розлучення. Своїх дітей Софія обожнюватиме настільки, що не відпускатиме від себе, навіть не дозволяючи відвідувати бабусь та дідусів.

Значення імені Софія

На роботі Софія береться за найважчі ділянки, де інші пасують. Вона ж із належною педантичністю розкладає все по поличках і несподівано для інших досягає успіху в досягненні поставленої мети.

Сумісність

Виходити заміж Софії бажано за Анатолія, Євгена, Костянтина, Олега, Дмитра, Юрія.

З Андрієм, Олександром, Ігорем, Владом чи Антоном навряд чи вийде щось путнє.

Відомі Софії

Першою, хто спадає на думку українцям, є Софія Ротару. Артистка повною мірою підтвердила значення імені. Досягла небувалих вершин у творчості. Її й зараз запрошують виступити на корпоративах за шалені гроші, але вона категорично відмовляється.

Італійська акторка Софі Лорен спромоглася вирватися зі злиднів, оскільки народилася позашлюбною дитиною, й досягти вершини успіху. За роль у стрічці “Чочара” вона отримала “Оскара”.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.