Один факт, як швидко зібрати пінку з бульйону за один раз: ви більше не будете виловлювати її ложкою

Завдяки цьому лайфхаку ви швидко зробите свій бульйон прозорим без зайвих маніпуляцій ложкою. Спробуйте самі та забудьте про таку проблему під час приготування супів і бульйонів.

Для приготування будь-якого супу (а особливо смачного) завжди треба зварити прозорий бульйон. Для цього господині роками виловлювали ложечкою піну, нависаючи над плитою по пів дня. Проте, завдяки цим 3 лайфхакам про проблему пінистого бульйону можна забути – і прибирати зайве швидко та без зайвого клопоту. Обов’язково спробуйте кожен спосіб, і розкажіть подружкам про свій улюблений – вони точно будуть вдячні за спосіб позбутися необхідності стояти над супом протягом усього часу приготування.

Як швидко зняти піну з бульйону або запобігти її утворенню: 3 найкращі лайфхаки
Як швидко зняти піну з бульйону або запобігти її утворенню: 3 найкращі лайфхаки

Серветка

Для того щоб приготувати апетитний і прозорий бульйон на суп, знадобляться не лише інгредієнти, а й звичайна тканинна серветка – та, що продається в рулоні. Щоб убезпечити швидке позбавлення від піни, покладіть перед запіканням серветку на поверхню бульйону, і заховайте кінці в каструлю (ви ж не хочете, щоб з неї капала рідина на плиту?). Після приготування вийміть серветку шумовкою, щипцями або іншим кухонним пристосуванням, щоб не обпекти руки.

Олія

Деякі кулінари радять перед закипанням додавати до бульйону приблизно столову ложку олії. Обґрунтовують це тим, що жирові молекули притягують різноманітні часточки, які й утворюють піну на бульйоні – прям як і олійки для демакіяжу. Завдяки цьому ваш бульйон, і, в подальшому, суп – буде ідеально прозорим і чистим.

Як швидко зняти піну з бульйону або запобігти її утворенню: 3 найкращі лайфхаки
Як швидко зняти піну з бульйону або запобігти її утворенню: 3 найкращі лайфхаки

Соляний розчин

Відомо, що піна під час варіння утворюється з різноманітних частин м’яса, особливо з якимись забрудненнями. Для того щоб “витягнути” це все з бульйону (точніше позбутися такої проблеми взагалі) необхідно просто замочити шматок м’яса у розчині солі на годину. Пропорція така: столова ложка звичайної кухонної солі на літр води. Після такого піна взагалі не утворюватиметься, і ви отримаєте прозорий, апетитний бульйон для своїх страв.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.