Герань квітнутиме круглий рік, якщо правильно доглядати: поливати слід не водою, а секретною сумішшю

Герань є доволі невибагливою квіткою. Тому навіть квітникарі-початківці можуть з легкістю виростити цю рослину, добившись при цьому регулярного цвітіння протягом усього року.

Аби змусити герань квітнути протягом року майже безперервно, треба організувати правильний догляд за кімнатною рослиною. Щойно висадили, сформуйте квітковий кущ. Задля цього проведіть прищипування. Це робиться на рівні 5-го листочка.

Коренева система квітки весь час нарощуватиметься, тому слід своєчасно пересаджувати пеларгонію у більш просторий горщик. А ставити його бажано на південних вікнах чи на тих, що виходять на схід.

Що робити, аби герань цвіла весь рік

Не можна переливати герань. У надто вологому ґрунті рослина почне загнивати. Пластиковий вазон для цієї квітки теж не годиться. Зів’яле листя свідчить про надмірну вологу у ґрунті. Сильно пересушувати землю в горщику теж не бажано. Дотримуйтеся балансу. Взимку буде достатньо долити водички 1 раз на тиждень. Улітку робіть це майже щодня.

Щойно побачили пожовклі листочки, відразу ж видаляйте їх. Квіточки, що відцвіли, теж прибирайте з вазона. А от обрізати квіту взимку небажано – вона може взагалі не зацвісти.

Що робити, аби герань цвіла весь рік

Приблизно раз на тиждень проводьте процедуру зрошування відстояною водою, додавши у неї кілька крапель йоду. Ще один цілющий розчин дозволить квітці цвісти безупинно. У 30 мл води розведіть 1 г дріжджів та 1,5 г цукру. Змішайте інгредієнти й залиште бродити. Потім розведіть у 100 мл води. Цим розчином поливайте герань раз на 2 тижні.

Не тримайте рослину на протязі – це для неї дуже небезпечно. Та й переміщати вазон із місця на місце не бажано. Особливо це важливо, коли квітка випустить квіточки – не зрушуйте її з місця у цей період. Дочекайтеся завершення цвітіння.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.