Герань квітнутиме круглий рік, якщо правильно доглядати: поливати слід не водою, а секретною сумішшю

Герань є доволі невибагливою квіткою. Тому навіть квітникарі-початківці можуть з легкістю виростити цю рослину, добившись при цьому регулярного цвітіння протягом усього року.

Аби змусити герань квітнути протягом року майже безперервно, треба організувати правильний догляд за кімнатною рослиною. Щойно висадили, сформуйте квітковий кущ. Задля цього проведіть прищипування. Це робиться на рівні 5-го листочка.

Коренева система квітки весь час нарощуватиметься, тому слід своєчасно пересаджувати пеларгонію у більш просторий горщик. А ставити його бажано на південних вікнах чи на тих, що виходять на схід.

Що робити, аби герань цвіла весь рік

Не можна переливати герань. У надто вологому ґрунті рослина почне загнивати. Пластиковий вазон для цієї квітки теж не годиться. Зів’яле листя свідчить про надмірну вологу у ґрунті. Сильно пересушувати землю в горщику теж не бажано. Дотримуйтеся балансу. Взимку буде достатньо долити водички 1 раз на тиждень. Улітку робіть це майже щодня.

Щойно побачили пожовклі листочки, відразу ж видаляйте їх. Квіточки, що відцвіли, теж прибирайте з вазона. А от обрізати квіту взимку небажано – вона може взагалі не зацвісти.

Що робити, аби герань цвіла весь рік

Приблизно раз на тиждень проводьте процедуру зрошування відстояною водою, додавши у неї кілька крапель йоду. Ще один цілющий розчин дозволить квітці цвісти безупинно. У 30 мл води розведіть 1 г дріжджів та 1,5 г цукру. Змішайте інгредієнти й залиште бродити. Потім розведіть у 100 мл води. Цим розчином поливайте герань раз на 2 тижні.

Не тримайте рослину на протязі – це для неї дуже небезпечно. Та й переміщати вазон із місця на місце не бажано. Особливо це важливо, коли квітка випустить квіточки – не зрушуйте її з місця у цей період. Дочекайтеся завершення цвітіння.

Нові статті

Схожі статті

Стільки користі в одній тарілці навіть уявити важко: рецепт неймовірного супу з броколі за лічені хвилини

Весняні дні стають щедрими на свіжість та зеленість, і саме час насолоджуватися корисними стравами. Один із найкращих варіантів для поживного та смачного обіду – це крем-суп з броколі.

Покохала чоловіка сестри та зраджувала власному: Ольга Сумська розповіла про свій шлях на 57-му році життя

На 23 серпня 2024 року заплановане святкування 58 дня Народження видатної української акторки Ольги Сумської. За своєю спиною ця жінка має десятки ролей, безліч нагород і щиру любов глядачів.

Дзідзьо виїхав за кордон і розповів, заради кого насправді покинув батьківщину: така любов вимагає дій

Відомий співак Дзідзьо, справжнє ім'я якого Михайло Хома, бореться на культурному фронті. Нещодавно він приїхав до США, де взяв участь у благодійних заходах, спрямованих на допомогу Україні.

Андрій Данилко та мама Сердючки Білоконь: історія кохання не з першого погляду, чутки та реальні факти

Андрій Данилко та Вєрка Сердючка – два образи, які протягом 30 років чарують публіку. За Сердючкою ховається талановитий співак Андрій Данилко, особисте життя якого завжди залишалося таємницею.