Дієвий спосіб, який допоможе прочистити злив в кухонній раковині без усіляких хімічних засобів з магазину

Засмічення кухонної раковини — неприємна ситуація, для вирішення якої іноді доводиться прикласти чимало зусиль. "Один Факт" розповість вам про дієві способи усунення засмічення.

Проблема засмічення кухонної раковини бодай раз в житті торкалась кожного з нас. На перший погляд для її вирішення потрібна рука професіонала та спеціальні хімічні засоби. Проте, існують доволі легкі способи прибрати засмічення. “Один Факт” пропонує до вашої уваги 3 дієвих способи, які допоможуть ліквідувати засмічення і надовго забути про нього.

Спосіб № 1: Кип’яток.

Дієвий спосіб очищення раковини від засмічення: кип'яток
Дієвий спосіб очищення раковини від засмічення: кип’яток

Якщо засмічення незначне, то спробуйте промити отвір раковини звичайним кип’ятком. Добре промийте їм раковину, а точніше — труби зсередини. Адже саме через тонкі нашарування жиру вода може погано через них проходити. Також можете просто відкрити кран із гарячою водою і залишити в такому стані на 10-15 хвилин. Якщо ж засмічення більш серйозне, то скористайтесь двома способами, що наведені нижче.

Спосіб № 2: Сіль, оцет і сода

Сода добре допомагає очистити раковину від засмічень
Сода добре допомагає очистити раковину від засмічень

Оцет та сода — найкращий розчин для прочищення засмічень у раковині. Якщо пробка невеличка, а з раковини виходить неприємний аромат — можете спробувати самі звичайні інгредієнти, які зазвичай є в кожній оселі. Суміш із соди та оцту можна приготувати декількома способами.

Ось один із них. Візьміть 0.5 горнятка солі та одне повне горнятко соди. Розчиніть їх у воді і залийте у змив раковини. Залиште цю суміш на 10-15 хвилин, щоб вона добре попрацювала. А потім — змийте рештки гарячою водою або ж окропом під сильним тиском.

Інший спосіб прочищення передбачає використання однієї лише соди. Просто візьміть склянку соди і засипте її в злив раковини. Зверху вилийте таку саму склянку столового оцту 9%. Потім закрийте злив пробкою і залиште на 20-30 хвилин. Потім скористайтесь гарячою водою, щоб змити рештки содово-оцтового розчину.

Також в змив раковини можна засипати по склянці соди та солі і залишити все це на ніч. Вранці просто ретельно промийте злив. Але зверніть увагу на те, що якщо труби змиву — пластикові, то використання кип’ятку буде не найкращою ідеєю.

Спосіб № 3: Вантуз

Очистити змив раковини можна за допомогою звичайного вантуза
Очистити змив раковини можна за допомогою звичайного вантуза

Цей спосіб прочищення раковини відомий ще нашим бабусям та дідусям. Такий предмет завжди варто тримати вдома про всяк випадок. Звісно, застарілі засмічення і пробки він прибрати не зможе. Але невеличке забруднення — точно подолає.

Налийте у засмічену раковину трошечки води, закрийте перелив ганчіркою або ж пробкою і встановіть вантуз на злив. Щільно притисніть його до поверхні. Кілька разів притисніть вантуз до змиву, а потім різко потягніть на себе. Якщо вода після цього швиденько зійшла — можна вважати, що все в нормі. Якщо ж вода продовжує стояти – повторіть процедуру ще декілька разів, допоки результат не буде досягнуто.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам подолати проблему засмічення раковини швидко і без проблем.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.