Шкаралупа волоських горіхів як добриво: як городники використовують її у дачній практиці — корисні хитрощі

Волоський горіх — корисний продукт. Його ядро використовують в кулінарії, а ось шкаралупу полюбляють дачники. Як саме вони її використовують — дізнайтесь з матеріалу від "Одного Факту".

Волоський горіх використовують у різноманітних сферах життя людини. його смачні плоди додають до своїх страв шеф-кухарі, а медики і народні цілителі радять додавати його в щоденне меню через лікувальні властивості.

Шкаралупа волоського горіха та сфера її використання
Шкаралупа волоського горіха та сфера її використання

З волоського горіха роблять відвари та настої, а ось його шкаралупа використовується городниками в якості добрива. Шкаралупа волоського горіха має багато корисних властивостей. Її можна задіяти при вирощуванні кімнатних рослин в домашніх умовах, а також на городі навесні чи влітку.

Справа в тому, що шкаралупа волоського горіха містить в собі зольні сполуки амінокислоти, протеїни, білки, зольні сполуки, клітковину, мікроелементи, дубильні речовини. Всі ці складові у сукупності дуже необхідні культурним рослинам для розвитку та активного росту.

Шкаралупа волоських горішків служить гарним дренажем і мульчуючим матеріалом в саду чи на дачному городі. Подрібнені шматочки твердої шкаралупи ідеально підходять для створення садових доріжок на присадибній ділянці.

Також шкаралупи від волоського горіха можна використовувати в якості добрива. Звісно, в цілому і навіть подрібненому вигляді вона не принесе багато користі рослинам. Але якщо спалити шкаралупу і використати попіл — городні культури віддячать вам великими врожаями.

Як дачники використовують шкаралупу волоського горіху
Як дачники використовують шкаралупу волоського горіху

У складі попелу зі шкаралупи волоських горішків міститься багато фосфору, кальцію та калію. Також в його складі багато мікроелементів. До того ж, саме у формі попелу шкаралупа волоських горіхів більш корисна набагато легше засвоюється культурними рослинами на городі.

Існує декілька дієвих способів використання попелу від спалювання шкаралупи волоського горіха. Його можна внести у землю у сухому вигляді а також у складі водного розчину. Попіл від спалювання шкаралупок підмішують у воду, якою потім поливають або ж обприскують садові та городні культури.

 

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.