Тільки не в сміття: навіщо досвідчені господині збирають затискачі від хлібних пакетів. Цікавий лайфхак

На подібній системі затискачів будують цілі бізнеси, то чому б не залишити для використання у побуті декілька безкоштовних? А ми розкажемо, як затискачі можуть полегшити ваше життя.

А ви помічали, скільки затискачів від хлібних пакетів ви викидали? Як виявилося, вправні господині часто залишають їх для побутового користування. А варіантів того, у чому ці маленькі деталі можуть знадобитися, просто безліч. Тому ми зібрали найцікавіші поради, які можуть облегшити ваше життя.

Насправді затискачі від хлібних пакетів з часом стали настільки універсальною річчю в побуті, що деякі компанії почали випускати окремі партії пластикових, силіконових та інших багаторазових кліпсів. Однак сьогодні ми поговоримо саме про ті, за які навіть не доведеться додатково витрачатися. Адже є як мінімум 4 ідеї, які облегшать ваше життя.

Догляд за кімнатними рослинами

Скільки разів вам доводилося підвʼязувати кучеряві батоги квітів, або неслухняні стеблини, які починали хилитися до землі? Аби квіти продовжували рости у правильному напрямку, достатньо закріпити неслухняну гілку на стійкій опорі невеличким затискачем від хлібного пакета. По-перше, це швидко, ну а по-друге, він гнучкий, внаслідок чого не нашкодить вашій рослині.

Фіксація скотчу

Про те, скільки разів ви губили початок скотчу ми навіть не будемо питати, бо наперед знаємо правильну відповідь. Аби в сотий раз не витрачати свій час на пошуки, звідки відмотати скотч, домогосподині рекомендують завчасно наклеїти на це місце кліпсу для фіксації пакета від хліба. Таке ж, до слова, можна зробити з невеликою монеткою, папірцем чи будь-якою маленькою деталлю.

Розподілення дротів

Зарядні пристрої та проводи від техніки можуть часто плутатися між собою, якщо лежать десь в одному місці. Тому аби цього уникнути, можна фіксувати дроти невеликими затискачами. А якщо зробити їх різнобарвними, або розподілити та підписати, ви зможете швидше шукати необхідний шнур.

За прямим призначенням

Ну і звісно, найлогічнішим варіантом буде використання затискачів за їх прямим призначенням. Аби хліб висихав не так швидко, варто щільно закріпити кліпсою місце відкриття. Таким же чином можна закривати пакетики від круп, цукру та інші.

4 причини зберігати затискачі від хлібних пакетів
4 причини зберігати затискачі від хлібних пакетів

Нові статті

Схожі статті

“Це смачно!”: суддя “МастерШеф” Володимир Ярославський приготував тушковані стрілки часнику (Рецепт)

Суддя з "МастерШефу" Володимир Ярославський поділився рецептом тушкованих стрілок часнику. Сезонна і недорога страва готується легко та виходить неймовірно смачною.

Як змінити колір гортензії своїми руками і без селекціонерів: зробіть це з ґрунтом і результат вас здивує

Чи знаєте ви, що колір гортензій можна змінювати власноруч? "Один Факт" розповість, що для цього потрібно зробити і в які кольори можливо "пофарбувати" садову квітку.

Змінився у всіх планах: 43-річний Сергій Притула розповів про свій шлях до популярності та чому пішов з ТБ

Колишній телеведучий Сергій Притула мав досить не простий шлях у сфері шоу-бізнесу та все ж таки зміг добитись свого, але згодом вирішив відмовитись від цього: чому шоумен покинув медіа?

Ви не знали, але раніше без неї було ніяк: навіщо потрібна маленька кишеня на джинсах та що з нею робити

Якщо ви хоч раз бачили маленьку кишеню на джинсах, чи виникало у вас питання навіщо вона взагалі та яку користь може принести? Наразі вже не актуально, але раніше без цього ніяк.