Тільки не в сміття: навіщо досвідчені господині збирають затискачі від хлібних пакетів. Цікавий лайфхак

На подібній системі затискачів будують цілі бізнеси, то чому б не залишити для використання у побуті декілька безкоштовних? А ми розкажемо, як затискачі можуть полегшити ваше життя.

А ви помічали, скільки затискачів від хлібних пакетів ви викидали? Як виявилося, вправні господині часто залишають їх для побутового користування. А варіантів того, у чому ці маленькі деталі можуть знадобитися, просто безліч. Тому ми зібрали найцікавіші поради, які можуть облегшити ваше життя.

Насправді затискачі від хлібних пакетів з часом стали настільки універсальною річчю в побуті, що деякі компанії почали випускати окремі партії пластикових, силіконових та інших багаторазових кліпсів. Однак сьогодні ми поговоримо саме про ті, за які навіть не доведеться додатково витрачатися. Адже є як мінімум 4 ідеї, які облегшать ваше життя.

Догляд за кімнатними рослинами

Скільки разів вам доводилося підвʼязувати кучеряві батоги квітів, або неслухняні стеблини, які починали хилитися до землі? Аби квіти продовжували рости у правильному напрямку, достатньо закріпити неслухняну гілку на стійкій опорі невеличким затискачем від хлібного пакета. По-перше, це швидко, ну а по-друге, він гнучкий, внаслідок чого не нашкодить вашій рослині.

Фіксація скотчу

Про те, скільки разів ви губили початок скотчу ми навіть не будемо питати, бо наперед знаємо правильну відповідь. Аби в сотий раз не витрачати свій час на пошуки, звідки відмотати скотч, домогосподині рекомендують завчасно наклеїти на це місце кліпсу для фіксації пакета від хліба. Таке ж, до слова, можна зробити з невеликою монеткою, папірцем чи будь-якою маленькою деталлю.

Розподілення дротів

Зарядні пристрої та проводи від техніки можуть часто плутатися між собою, якщо лежать десь в одному місці. Тому аби цього уникнути, можна фіксувати дроти невеликими затискачами. А якщо зробити їх різнобарвними, або розподілити та підписати, ви зможете швидше шукати необхідний шнур.

За прямим призначенням

Ну і звісно, найлогічнішим варіантом буде використання затискачів за їх прямим призначенням. Аби хліб висихав не так швидко, варто щільно закріпити кліпсою місце відкриття. Таким же чином можна закривати пакетики від круп, цукру та інші.

4 причини зберігати затискачі від хлібних пакетів
4 причини зберігати затискачі від хлібних пакетів

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".