Мінеральна вода для поливу: для яких рослин вона корисна, а які від неї в’януть і скидають листя

Мінеральна вода для поливу для деяких квітів може бути корисною. А інші рослини, навпаки — від неї псуються. "Один Факт" розповість, які саме рослини можна поливати водою, насичену мінералами.

Звичайна мінеральна вода може давати зовсім різний ефект під час поливу певних видів рослин. Для одних кімнатних квітів вона стає дуже корисною, а для інших — становить велику небезпеку. Вплив мінеральної води на домашні рослини залежить від місця зростання рослини в дикій природі.

Якщо кімнатна рослина в умовах дикої природи росла в пустелі з бідною та засоленою землею, а також дефіцитом вологи — то їй доречно давати під час поливу воду з мінеральними речовинами.

Вода з мінеральними речовинами ідеально підходить тим рослинам, які в природних умовах ростуть посеред пустель
Вода з мінеральними речовинами ідеально підходить тим рослинам, які в природних умовах ростуть посеред пустель

Взагалі полив мінеральною водою повинен бути помірним. Частота поливу — один раз на 30 днів. Перед поливом воду треба добре відстояти протягом однієї доби. Це потрібно задля того, щоб з неї вийшов увесь вуглекислий газ.

Також варто врахувати квіти, з поливом яких краще не експериментувати. Наприклад, азалії, орхідеї, камелії, антуріуми категорично не переносять мінеральну воду. Для них вона є досить небезпечною. Після поливу нею квіточки скидають ще не розкриті бутони, гинуть та в’януть.

У складі мінеральної води міститься калій та магній. Ці речовини позитивно впливають на розвиток рослин, але підходять точно не для всіх. Зволоження мінеральною водою піде на користь сукулентам (грошове дерево, алое). Підживлення мінеральними речовинами активізує розвиток таких рослин, робить їх більш яскравими та пишними. Листячко бегонії після поливу мінеральною водою стає блискучим, а кактусам полив мінеральною водою забезпечує якісне формування колючок.

Які кімнатні рослини можна поливати мінеральною водою
Які кімнатні рослини можна поливати мінеральною водою

Щоб не нанести рослинам, які добре переносять полив мінеральною водою — використовуйте цю процедуру не часто. Взагалі ідеальною для поливу вважається тала, дощова або річкова вода. В ній міститься мінімальна кількість солі, а вуглекислого газу або хлору — взагалі немає.

 

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.