Мінеральна вода для поливу: для яких рослин вона корисна, а які від неї в’януть і скидають листя

Мінеральна вода для поливу для деяких квітів може бути корисною. А інші рослини, навпаки — від неї псуються. "Один Факт" розповість, які саме рослини можна поливати водою, насичену мінералами.

Звичайна мінеральна вода може давати зовсім різний ефект під час поливу певних видів рослин. Для одних кімнатних квітів вона стає дуже корисною, а для інших — становить велику небезпеку. Вплив мінеральної води на домашні рослини залежить від місця зростання рослини в дикій природі.

Якщо кімнатна рослина в умовах дикої природи росла в пустелі з бідною та засоленою землею, а також дефіцитом вологи — то їй доречно давати під час поливу воду з мінеральними речовинами.

Вода з мінеральними речовинами ідеально підходить тим рослинам, які в природних умовах ростуть посеред пустель
Вода з мінеральними речовинами ідеально підходить тим рослинам, які в природних умовах ростуть посеред пустель

Взагалі полив мінеральною водою повинен бути помірним. Частота поливу — один раз на 30 днів. Перед поливом воду треба добре відстояти протягом однієї доби. Це потрібно задля того, щоб з неї вийшов увесь вуглекислий газ.

Також варто врахувати квіти, з поливом яких краще не експериментувати. Наприклад, азалії, орхідеї, камелії, антуріуми категорично не переносять мінеральну воду. Для них вона є досить небезпечною. Після поливу нею квіточки скидають ще не розкриті бутони, гинуть та в’януть.

У складі мінеральної води міститься калій та магній. Ці речовини позитивно впливають на розвиток рослин, але підходять точно не для всіх. Зволоження мінеральною водою піде на користь сукулентам (грошове дерево, алое). Підживлення мінеральними речовинами активізує розвиток таких рослин, робить їх більш яскравими та пишними. Листячко бегонії після поливу мінеральною водою стає блискучим, а кактусам полив мінеральною водою забезпечує якісне формування колючок.

Які кімнатні рослини можна поливати мінеральною водою
Які кімнатні рослини можна поливати мінеральною водою

Щоб не нанести рослинам, які добре переносять полив мінеральною водою — використовуйте цю процедуру не часто. Взагалі ідеальною для поливу вважається тала, дощова або річкова вода. В ній міститься мінімальна кількість солі, а вуглекислого газу або хлору — взагалі немає.

 

Нові статті

Схожі статті

Як правильно засушити мʼяту на зиму? 5 способів, збереження користі та аромату “приправи” до чаю

Сушена мʼята – чудова рослина для приготування запашного чаю, соусів, салатів та маринадів. Якими способами можна її сушити, щоб заготовка зберегла усі свої корисні властивості?

“Ми вам передзвонимо”: Нікітюк придбала миттєву лотерею і показала, що виграла. 2 мільйони майже в кармані

Леся Нікітюк вирішила пошукати щастя в лотереї. Придбала квиток на касі найближчого супермаркету і показала усім процес стирання захисного покриття монеткою. Чи вдалось їй щось виграти?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

“Я не хочу бути сином Ірини Білик”: 25-річний син співачки Гліб Оверчук розповів, чим займається зараз

Ірина Білик має двох синів, у яких різниця у віці складає 16 років. Гліб Оверчук є старшим сином та наразі проживає за кордоном, але пішов шляхом зіркової мами: чим займається юний артист?