Як прибрати вм’ятини на лінолеумі, щоб не міняти покриття повністю: є простий спосіб, який допоможе

Покриття підлоги лінолеумом влаштовує багатьох господарів – відносно не дорого, бетонну стяжку робити не потрібно. От тільки з часом на поверхні можуть з'явитися неприємні пухирці.

У будівельних магазинах пропонується безліч видів лінолеуму будь-якого розміру та кольору. Люди залюбки купують і настилають його поверх підлоги, вважаючи, що проблему вирішено дешево.

Натомість у процесі експлуатації з’ясовується, що на не дуже міцній поверхні залишаються сліди від меблів. А ще місцями виникають пухирці. Як боротися з усім цим неподобством?

Треба підкоротити

Можливо, проблема полягає в тому, що лінолеум був покладений дуже близько до стін. Під дією теплого повітря він почав розширюватися, тому й здувся. Щоб позбутися зайвих хвиль, зніміть плінтуси й обріжте краї підлогового покриття на 2 см. Після цього лінолеум розгладьте за допомогою твердого предмету й встановіть плінтуси на місце.

Як позбутися хвиль на лінолеумі

Треба підклеїти

Лінолеум може давати хвилі через неправильне укладання. Спробуйте проткнути голкою пухирці. В отвори введіть суперклей, який підходить для лінолеуму. Робіть це за допомогою шприца. Пригладьте покриття. Воно має вирівнятися й зафіксуватися.

Треба розігріти

Підігрійте деформовані частини лінолеуму гарячим феном. Можете скористатися праскою, але застосовуйте товсту цупку тканину, щоб не зіпсувати покриття. Коли основа достатньо розігріється, пропрасуйте підлогу чимось гладеньким й важким. Теплий лінолеум має набути потрібної вам форми.

Як позбутися хвиль на лінолеумі

Треба придавити

Горби на лінолеумі накрийте чимось важким, наприклад, гирею. Нехай довгенько полежить у цьому місці. Коли знімете, поверхня має розгладитися.

Треба замінити

Можливо, доведеться замінити проблемну ділянку на підлозі. Якщо у вас залишилися шматки лінолеуму такого ж дизайну, акуратно виріжте ушкоджене місце за допомогою канцелярського ножа. Натомість приклейте новенький шматочок. Суперклей міцно триматиме латку на підлозі.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.