Що робити, щоб отримати величезний врожай ягід: ці таємниці догляду та посадки мають знати всі дачники

Незалежно від того, чи ви новачок у світі садівництва, чи досвідчений фахівець, деякі таємниці догляду та посадки можуть забезпечити вам величезний врожай: ділимось секретами.

Ягоди – джерело вітамінів, мінералів та антиоксидантів. Однак, отримати величезний врожай ягід, таких як полуниця та вишня, може стати викликом для багатьох садівників.

Як отримати великий урожай полуниці

Часто проблема низького врожаю полуниці пов’язана з недостатнім зволоженням рослин. Бур’яни можуть конкурувати з полуницею за воду, а також ґрунт може стати пересушеним. Мульчування може вирішити обидві ці проблеми шляхом створення шару пухкого матеріалу навколо кущів, який зберігатиме вологу.

Можна використовувати різноманітні матеріали, такі як скошена трава, солома, суміш торфу з перегноєм або компостом, плівка чи навіть картон.

Для досягнення великого врожаю полуниці важливо правильно поливати рослини. Полуниця потребує достатньої кількості вологи, так як пересушений ґрунт може завдати шкоди. Однак занадто зволожувати також не варто.

Експерти розповіли, як отримати великий врожай ягід: догляд та посадка
Експерти розповіли, як отримати великий врожай ягід: догляд та посадка

Зазвичай рекомендується поливати полуницю один раз на тиждень у звичайних умовах і кожні п’ять днів під час цвітіння і зрізання ягід. Краще поливати вечером або ранком, коли немає яскравого сонячного світла, і витрачати на кожен кущ приблизно половину літра води. Підживлення полуниці відіграє важливу роль у формуванні її урожаю. Рекомендується підживлювати кущі не менше трьох разів протягом сезону.

Перше підживлення проводять навесні за допомогою азотних добрив, таких як сечовина або карбамід, коров’як. Друге підживлення рекомендується під час періоду бутонізації, використовуючи комплексні добрива. Після цвітіння застосовують комплексні мінеральні добрива, щоб сприяти формуванню великих і соковитих ягід.

Як отримати великий урожай вишні

Молоді саджанці, яким менше трьох років, вже отримали необхідну під час посадки порцію живильних речовин. Для підтримки інтенсивного росту дерев в ранню весну рекомендується застосування органічних добрив.

Експерти розповіли, як отримати великий врожай ягід: догляд та посадка
Експерти розповіли, як отримати великий врожай ягід: догляд та посадка

Старі дерева, що перевищують сім років, потребують регулярного живлення. Рекомендується вносити добрива до чотирьох разів на рік, особливо під час періоду активного росту та формування бруньок. Перед тим, як бруньки розпустяться, рекомендується обприскувати дерево 3% бордоською сумішшю для захисту від грибкових захворювань.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.