Дачники розповіли кілька секретів: що саме необхідно садити в березні у ґрунт. Список овочевих культур

Весна - час розпочати новий сезон садівництва, а це означає, що саме час відправити перші насіння в ґрунт. Дачники мають свої таємниці, які вони радять дотримуватися для успішного врожаю.

Березень – це час, коли сільськогосподарські ділянки оживають від весняної активності. Проте, основна проблема, що стоїть перед сільськими господарствами в цей період, полягає у нестабільності погоди та постійній загрозі заморозків.

Планування посадки в цей період вимагає уважного аналізу і врахування різних факторів. Необхідно звернути увагу на рівень вологості та температуру ґрунту. Вони є важливими показниками для успішного росту рослин. Також важливо врахувати стан землі, зокрема, проведену механічну обробку та внесення добрив наприкінці минулого сезону, що може вплинути на рівень родючості та поживність ґрунту.

Серед перших кандидатів для висадки в березні – це кріп та петрушка. Ці зелені культури мають чудову здатність проростати в будь-якому типі ґрунту. Важливою умовою для їх успішного росту є температурний режим: добова температура не повинна опускатися нижче -4°С. Висадка проводиться на добре освітленій ділянці, з насінням закопаним на глибину до 3 см і з оптимальною відстанню між рядами 15-20 см.

Садівники розповіли, які культури необхідно висаджувати вже в березні
Садівники розповіли, які культури необхідно висаджувати вже в березні

Ще одним овочем, який можна висаджувати у березні, є буряк. Для успішного росту цієї культури необхідно, щоб повітря прогрілося до +11°С, оскільки буряк має тенденцію проникати глибше в ґрунт. Глибина посіву становить 10-15 см, а ширина між рядками – 40 см.

Редиска – ще один варіант для висадки у березні. Важливо дотримуватися оптимальних умов для її росту: потрібно обрати добре освітлене місце для посадки, де половина світлового дня припадатиме на тінь. Перед висадкою необхідно дезінфікувати насіння, використовуючи фунгіцид. Глибина борозни до 4 см, а відстань між борознами – 15 см.

Горох – глибина посіву становить 12 см, а відстань між борознами – до 50 см.

Ранні сорти моркви також можна висаджувати у відкритий ґрунт у березні, забезпечуючи їм вологе середовище для росту та розвитку. Відстань між рядами повинна становити 20 см, а технологія посіву може бути вологим способом.

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.