2 простих способи для підживлення орхідеї: як за допомогою бананової шкірки зробити добриво для квітки

Орхідеї - красиві, елегантні рослини, які потребують особливого догляду для здорового росту і цвітіння: як приготувати добриво з бананової шкірки для квітки.

Добрива для рослин є досить дорогими та не завжди екологічно чистими. Є кілька способів, які допоможуть вам приготувати добриво для вашої орхідеї власноруч, використовуючи лише бананову шкірку.

Перший спосіб полягає в приготуванні бананового відвару. Для цього вам знадобиться кілька бананових шкірок. Їх слід розрізати на невеликі шматочки і помістити у каструлю з водою. Потім варити їх протягом 15 хвилин, поки вода не набуде насиченого кольору бананової шкірки. Після цього відфільтруйте розчин і дайте йому охолонути. Отриманий відвар можна розбавити водою у співвідношенні 1:1 та використовувати для поливу орхідеї.

2 простих методи для підживлення орхідеї за допомогою бананової шкірки
2 простих методи для підживлення орхідеї за допомогою бананової шкірки

Другий спосіб полягає в приготуванні бананового компосту. Для цього зберіть багато бананових шкірок і помістіть їх у контейнер. Додайте трохи води для вологості та затримання процесу розкладання. Потім залиште цей контейнер в темному місці протягом кількох днів. Після того, як шкірки перетворяться на компост, ви можете використовувати його як добриво для орхідеї. Просто додайте невелику кількість цього компосту до горщика з рослиною та помішайте його з верхнім шаром ґрунту.

2 простих методи для підживлення орхідеї за допомогою бананової шкірки
2 простих методи для підживлення орхідеї за допомогою бананової шкірки

Обидва ці методи дозволяють використовувати бананову шкірку як ефективне добриво для орхідеї. Банани містять велику кількість поживних речовин, таких як калій, фосфор і азот, які є необхідними для здорового зростання рослин. Крім того, вони містять важливі мікроелементи, які сприяють загальному здоров’ю рослини.

Таким чином, використання бананової шкірки як добрива для орхідеї є простим і доступним методом, який не лише дозволяє зберегти гроші, але й сприяє екологічній чистоті вашого саду. Спробуйте ці методи вдома і побачте, як ваші орхідеї процвітають з новим більш здоровим виглядом.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.