Коли можна квасити капусту в березні 2024: найкращі дні, щоб капуста хрумтіла і була без зайвих ароматів

Напевно, ви помічали, що іноді квашена капуста виходить, хоч на виставку неси – біла, хрумка, соковита. А іноді у підсумку маємо якусь бридку кашу непевного кольору. Секрет – у календарі.

Якщо заквасити білокачанну капусту, згідно з Місячним календарем, вона обов’язково вийде вдалою. Тож не доведеться згодовувати домашнім несмачний овоч, приховуючи в борщі, тушкуючи чи запікаючи в духовці.

У березні також є кілька днів, у які квашена капуста вийде особливо вдалою. Тож перед тим, як приступати до шинкування капустяної голівки, спочатку зазирніть у календар. У такому разі зможете й чудовий салат отримати, і рідних вітамінами наситити.

Коли квасити капусту

Якщо вірити езотерикам, квасити капусту слід під час висхідного Місяця. Коли ж небесне світило спадає, цей процес краще відкласти. Бактерії у період спадання втрачають свою активність, тож капустка вийде м’якою, водянистою і погано перебродить.

В які дні квасити капусту в березні

Отже, плануйте квашення капусти на будь-який день у період із 13 по 19 березня. За цей час Місяць встигне побувати у сузір’ях Тельця, Близнят, Рака. Але він завжди буде висхідним, тож процес активного бродіння капусти забезпечений.

А от 10 та 25 березня сховайте шатківницю якомога далі. Якщо почнете квасити капусту в ці дні, тільки марно витратите час. Страва вийде настільки не смачною, що ніхто з домашніх не їстиме салат.

Як обирати капусту для квашення

Та навіть у сприятливі дні треба брати в роботу “правильні” качани капусти. Капустинки мають бути біленькими й щільненькими. Щоб процес квашення удався на славу, ретельно вимийте плоди. Складайте пошинковану капусту в чисту тару.

В які дні квасити капусту в березні

Під час бродіння капуста має перебувати у прохолодному темному місці. Обов’язково поставте слоїк із заготівлею у глибоку миску, оскільки під час бродіння буде виділятися капустяний сік. Час від часу протикайте овоч довгою паличкою, щоб позбавити капусту гіркоти.

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.