Покладіть у двері холодильника 10 грн і готуйтеся дивуватися: простий трюк, який економить ваші гроші

Холодильник – одне із джерел використання електричної енергії в оселі. Є один лайфхак, який допоможе оптимізувати витрати електричної енергії. "Один Факт" розповість про нього детальніше.

Холодильник — техніка, яка в робочому стані споживає електричну енергію. Але об’єми цього споживання можуть бути різними. Все залежить не тільки от моделі самого холодильнику, але й від того… наскільки щільно закриваються дверцята. Тут все залежить від щільності гуми на них.

Оптимізувати витрати з розходу електричної енергії допоможе простенький трюк. Для нього достатньо взяти купюру вартістю 10 гривень.

Як перевірити щільність дверцят у холодильнику за допомогою 10 гривень
Як перевірити щільність дверцят у холодильнику за допомогою 10 гривень

Деякі господині кладуть між дверцятами та поличками банкноту в 10 гривень. Навіщо вони це роблять — розповість вам “Один Факт”.

За допомогою 10-гривневої купюри можна з’ясувати, скільки саме електричної енергії споживає ваш холодильник. Збільшення витрат електричної енергії відбувається через те, що дверцята холодильнику закриваються нещільно.

Гума, що розташована по периметру дверцят холодильнику — з часом зношується. Через неї тепле повітря починає проникати в середину холодильного приладу. Саме банкнота номіналом 10 гривень допоможе з’ясувати, чи зносилась ця гума.

Покладіть банкноту між поличками та дверцятами холодильнику. Потім закрийте її. Тепер — спробуйте витягнути купюру з-під закритих дверцят. Якщо вона витягнеться без особливого опору – значить, гума вже зносилася.

Щоб виправити ситуацію — використайте один із нижче наведених способів. Найпростіший варіант: протріть гуму м’якенькою тканиною, змоченою у делікатному мийному засобі. Далі — розігрійте гуму з обох боків за допомогою фену. Тепле повітря зробить її більш піддатливою. Вона буде краще повторювати контури холодильнику.

Велику роль в регулюванні об’ємів споживання електроенергії відіграє температура, встановлена в середині холодильника. Зазвичай виробники побутової техніки зазначають рекомендовані температурні діапазони в інструкції. Оптимальний варіант: -3-5ºC для холодильної камери, а для морозилки: -18 ºC.

Нові статті

Схожі статті

Цей лайфхак зекономить ваш час і сили! Як потрібно прати штори та тюлі, щоб не прасувати потім – працює 100%

Постійно прасуєте все після прання, але не хочете цього робити - вихід є! Що потрібно зробити, щоб штори та тюлі були рівними після "очищувальних процедур".

“Міс Всесвіт 2024”: як виглядає 80-річна бабуся трьох онуків, що вийшла в фінал щорічного конкурсу

В 2024 році фіналісткою конкурсу "Міс Всесвіт" стала… 80-річна бабуся. Чой Сун Хва зуміла миттєво стати знаменитістю завдяки міжнародному конкурсу і набула статусу найстаршої моделі.

Хоч і не рідна, але… Чи спілкується дружина Віктора Павліка з його донькою, яка на 7 років за неї старша

Віктор Павлік і Катерина Репяхова мають спільного сина Михася, але до шлюбу з блогеркою співак був одружений тричі, тож має ще дітей - чи спілкується теперішня дружина з його донькою Христиною?

Він не зміг бути з нею до кінця свого життя – як виглядає екс-дружина Миколи Тищенка, з якою були 7 років

Здавалося, що шлюб Миколи Тищенка та Алли Барановської сповнений любові і гармонії, але все це була лише ідеальна картинка - як виглядає колишня обраниця екс-телеведучого, яка народила йому сина.