Покладіть у двері холодильника 10 грн і готуйтеся дивуватися: простий трюк, який економить ваші гроші

Холодильник – одне із джерел використання електричної енергії в оселі. Є один лайфхак, який допоможе оптимізувати витрати електричної енергії. "Один Факт" розповість про нього детальніше.

Холодильник — техніка, яка в робочому стані споживає електричну енергію. Але об’єми цього споживання можуть бути різними. Все залежить не тільки от моделі самого холодильнику, але й від того… наскільки щільно закриваються дверцята. Тут все залежить від щільності гуми на них.

Оптимізувати витрати з розходу електричної енергії допоможе простенький трюк. Для нього достатньо взяти купюру вартістю 10 гривень.

Як перевірити щільність дверцят у холодильнику за допомогою 10 гривень
Як перевірити щільність дверцят у холодильнику за допомогою 10 гривень

Деякі господині кладуть між дверцятами та поличками банкноту в 10 гривень. Навіщо вони це роблять — розповість вам “Один Факт”.

За допомогою 10-гривневої купюри можна з’ясувати, скільки саме електричної енергії споживає ваш холодильник. Збільшення витрат електричної енергії відбувається через те, що дверцята холодильнику закриваються нещільно.

Гума, що розташована по периметру дверцят холодильнику — з часом зношується. Через неї тепле повітря починає проникати в середину холодильного приладу. Саме банкнота номіналом 10 гривень допоможе з’ясувати, чи зносилась ця гума.

Покладіть банкноту між поличками та дверцятами холодильнику. Потім закрийте її. Тепер — спробуйте витягнути купюру з-під закритих дверцят. Якщо вона витягнеться без особливого опору – значить, гума вже зносилася.

Щоб виправити ситуацію — використайте один із нижче наведених способів. Найпростіший варіант: протріть гуму м’якенькою тканиною, змоченою у делікатному мийному засобі. Далі — розігрійте гуму з обох боків за допомогою фену. Тепле повітря зробить її більш піддатливою. Вона буде краще повторювати контури холодильнику.

Велику роль в регулюванні об’ємів споживання електроенергії відіграє температура, встановлена в середині холодильника. Зазвичай виробники побутової техніки зазначають рекомендовані температурні діапазони в інструкції. Оптимальний варіант: -3-5ºC для холодильної камери, а для морозилки: -18 ºC.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".