Розсіл у банці з солоними огірками помутнів і побілів? Не поспішайте викидати продукт: є шанс врятувати овоч

Деякі господині певні – білої плівочки під час засолювання огірків неможливо уникнути. Насправді це не так. Поява цієї неприємності напряму пов'язана з неправильними діями.

Щоб у банці з огірками не виникала з часом огидна біла плівка, треба враховувати певні моменти під час засолювання. Таке може трапитися через негерметичні кришки – можливо, натрапили на брак. Можливо, горловина була надщерблена, і через це відбулося порушення герметичності.

Що робити з білим нальотом в банках з огірками

Іноді біла плівка з’являється через недостатньо чисто вимиті банки й інгредієнти. Через сприятливе для них середовище й починають розвиватися бактерії. Якщо зберігати ідеально законсервовані огірки в теплому приміщенні, вони також будуть плодитися. Заготівлі слід виносити в приміщення, в якому температура коливається в межах 2-7°C.

У появі білої смужки може бути винен фермер, який під час вирощування городини застосовував занадто багато хімії. Саме з цієї причини розсіл у процесі зберігання може побіліти. Застосування під час консервації йодованої солі теж призведе до небажаних наслідків.

Вживати чи викидати

Якщо помітили, що банка з огірками помутніла, не поспішайте викидати солоні огірочки. Якщо кришка не роздута, а овочі добре проглядаються крізь побілілий розсіл, то овочі можна спробувати на смак.

Що робити з білим нальотом в банках з огірками

Найкраще додати їх у розсольник, щоб проварилися. Якщо з моменту появи білизни в розсолі минуло менш ніж 3-4 дні, то огірочки можна скуштувати й без термічної обробки. Тільки в такому разі ретельно промийте їх водою з-під крана.

Довго зберігати таку банку не слід. Треба вжити овочі якомога швидше. Надалі ретельно мийте овочі перед солінням. Консервуйте їх у сезон активного достигання – у такому разі вміст хімії буде мінімальним.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.