Через місяць ви точно отримаєте великий врожай, якщо зробите це: як виростити огірки на підвіконні

Вирощування огірків можливе не лише на городі у ґрунті, але й вдома на підвіконні: що потрібно робити, щоб отримати великий врожай. Секрети догляду.

Підбір сортів огірків для вирощування вдома є першочерговим завданням для отримання високоякісного врожаю. Огірки можна класифікувати за часом дозрівання на зимово-весняні, весняно-літні та літньо-осінні.

Найбільш правильними для вирощування на балконі або підвіконні є такі сорти, як балконний, махаон і пуччіні. Вони відзначаються своєю ранністю та високим врожайним потенціалом. Особливо варто відзначити, що балконний сорт може бути успішно вирощений як у відкритому ґрунті, так і в контейнерах або горщиках на балконі. Сорт пуччіні, зазвичай, сходить за 45 днів при належному догляді, що робить його привабливим варіантом для швидкого та ефективного вирощування.

Почнемо з першого кроку: вибір насіння. Підібрати відповідний сорт насіння – це ключ до успішного вирощування огірків на підвіконні. Пам’ятайте, якщо ваше насіння має білий колір, обробка обов’язкова. Відмінити потребу в обробці можна, якщо насіння відрізняється кольором, оскільки це означає, що воно вже оброблене.

Після вибору насіння настав час для процедури обробки. Замочіть ваше насіння на 25 хвилин у розчині марганцовки, враховуючи співвідношення 1 г марганцовки на 100 г води. Після цього викиньте на поверхню те насіння, яке випливає. Решту насіння викладіть на вологу марлю на 48 годин та залиште в теплому місці.

Щодо ґрунту, ви можетепридбати його у магазині або змішати торф, ґрунт та перегній самостійно. Коли ви вже підготували ґрунт, час засівати насіння. Використовуйте великий контейнер, ретельно поливши насіння водою та покривши плівкою. Пам’ятайте, що огірки потребують стабільної теплої температури, яка не опускається нижче +18°C.

Коли перші паростки з’являться, ви можете зняти плівку. Не забувайте про регулярний полив – він необхідний для здорового зростання вашої культури. Важливо пам’ятати, що огірки – це світлолюбна культура, тому розмістіть контейнер з огірками в найбільш освітленому місці вашої квартири.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".