Можете накликати біду у свій дім: в які дні тижня краще не займатися прибиранням – народні прикмети

У прикмети можна вірити чи ні, та все ж краще їх не ігнорувати, щоб не наразитися на несподівану небезпеку. Отже, запам'ятайте народні застереження щодо прибирання й обирайте правильний день.

Згідно з народними прикметами, дуже небажано займатися наведенням ладу в оселі у понеділок, п’ятницю та неділю. Якщо орудуватимете віником в один із цих днів тижня, виметете разом із брудом заразом ще й добробут та сімейне щастя.

Тож не наражайте себе й домашніх на небезпеку й влаштовуйте генеральне й не дуже прибирання у вівторок, середу, четвер чи суботу. Тут уже сміливо можете братися за віник, швабру, пилотяг і доводити житло до блиску.

В який день тижня не можна прибирати

Особливо корисно займатися наведенням ладу в суботу. Можете хоч з ранку до вечора мести, скребти, вимивати й відчищати. Домовичок усе витримає. Лише одна субота на рік має стати табу для прибирання – та, що напередодні Великодня.

Перед цим великим святом треба наводити лад у квартирі в Чистий четвер. Узагалі в церковні свята краще не затівати прибирання. Перенесіть його на будь-який інший день, що не суперечить народним прикметам.

В який день тижня не можна прибирати

До речі, постільну білизну ніколи не змінюйте ввечері у п’ятницю чи неділю – це теж не на добро. Якщо у перший день тижня так сильно кортить зайнятися чистотою, то можете змахнути пил м’якою ганчірочкою і провітрити кімнату.

Виносячи сміття у середу, ви начебто звільняєте місце для приходу гарних речей – щастя, грошей, здоров’я, злагоди. У цей день бажано також займатися пересадкою кімнатних квітів.

Зібравши весь непотріб, прихопіть ще й поламані речі. Не має сенсу зберігати їх у домі. Так ви швидше заведете собі нові. Старайтеся впоратися з усіма хатніми роботами до заходу сонця – це важливо для протягування багатства в дім.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.