Лише у 50 років дізналася, навіщо кожна виїмка на овочечистці. Функції “економки”, які полегшують життя

Овочечистка — функціональний прилад, який стає справжнім помічником для господинь на кухні. На ній зазвичай є лезо, а ще отвори посередині. Для чого вони призначені — розповідає "Один Факт".

Двостороння овочерізка – ефективний прилад, який, мабуть, є на кухні в кожної господині. Пластиковий інструмент має гостре лезо, а ще — отвори на рукоятці. Також в ній є безліч інших робочих елементів. Читайте в матеріалі від “Один Факт” – для чого саме вони призначені.

Дивні отвори із зубчиками на рукоятці приладу для чистки овочів — це не просто декоративний елемент. Вони мають функціональне значення. Використовувати їх варто для подрібнення очищених зубчиків часнику.

Отвори на рукоятці овочечистки призначені для подрібнення часнику
Отвори на рукоятці овочечистки призначені для подрібнення часнику

В овочечистках із пластику також є збоку вушко. Його теж можна використати з максимальною користю. За допомогою саме цього вушка очищають від шкірки цитрусові фрукти. Просто проріжте ним шкірку апельсину або лимону — і вона зніметься разом із цедрою набагато легше.

В сучасних овочечистках також є й інший функціональний бік. Він необхідний для того, щоб робити фігурні слайси із очищених овочів та фруктів. Цей бік кухонного приладу також використовують для нарізання твердого сиру.

Інший бік овочечистки – ідеальний інструмент для того, щоб зробити картопляні чипси або яблучні фріпси.

Щільне лезо овочечистки, яке розташоване на краю ручки — призначене для зняття шкірки із різних овочів (морква, картопля, буряк та інші). Існує ще один лайфхак, за допомогою якого можна швидше очистити шкірку з овочів. Для цього очищайте шкірку поступово, а не по всій довжині овочів.

Головні функції овочечисток та робочі елементи
Головні функції овочечисток та робочі елементи

В деяких моделях овочечисток є на кінці гострий виступ. Його можна використати для видалення “оченят” в картоплі. Справа в тому, що основне лезо з таким завданням не впорається. А ось цей виступ чудово видаляє “оченята”. Просто скребіть їх за допомогою виступу і через декілька секунд вони зникнуть.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".