Помийте цим засобом вікна навесні, і вони будуть чисті весь рік: їх не буде видно – такі вже прозорі стануть

Весна з кожним днем вступає у свої права все сильніше. Так і хочеться відчинити вікна й дихнути свіжого повітря. Але спочатку треба привести скло до ладу після зими. Як це зробити простіше?

Мити вікна доводиться не так часто, тому деякі господині забувають про обов’язкові до виконання процедури. А починати завжди слід із рам і підвіконня. Спочатку слід протерти ці місця вологою ганчіркою, особливо ретельно приділивши увагу забрудненим місцям.

Другий захід робіть сухою серветкою, збираючи вологу докупи. Ущільнювачі та фурнітура теж потребують очищування. Лише після цього можете братися до скла. Але й тут слід робити все правильно.

Як вимити вікно до блиску

Спочатку треба позбутися забруднень на вікнах. Це робиться скребком із поролоновою губкою. А за його відсутності бавовняною ганчіркою. Попередньо змочіть перманент у воді або у спеціальному засобі. Як його приготувати, розкажемо нижче.

Далі застосуйте засіб для вікон. Його не обов’язково купувати в магазині. Можете зробити самотужки. Розпорошіть по поверхні скла. Протріть скребком із гумовою насадкою. Можете також скористатися м’ятими газетами, паперовим рушником чи серветкою з мікрофібри.

Як вимити вікно до блиску

Щоб скло ідеально блищало й було неначе невидимим, можете скористатися такими підручними засобами:

  • 2 ст.лож. солі розчиніть у склянці води: після нанесення на вікно, обов’язково змийте чистою водою;
  • 50 мл оцтової кислоти розведіть у склянці води, залийте у розпилювач й нанесіть на скло, після чого протріть насухо ганчіркою;
  • 1 ст.лож. чайної заварки залийте окропом, дайте настоятися, потім процідіть і змішайте з 3 ст.лож. оцту – після розпилювання суміші протріть скло шматочком м’якої тканини.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.