Ці квіти не можна саджати на кладовищі, інакше чекайте біди: 6 рослин, яким не місце на могилі

Могилу близького родича українці зазвичай обсаджують квітами. Та далеко не всім відомо, що деякі рослини категорично не можна висаджувати на кладовищі. Перегляньмо перелік заборон.

Збираючись впорядкувати могилку на кладовищі, зважте, що деякі квіти абсолютно неможливо висаджувати у цій царині тиші та покою. Віддавати перевагу слід килимовим рослинам. Вони зазвичай невисокі та мають дрібні квіточки.

До того ж такі квіти не дуже вибагливі й чудово перенесуть брак догляду та відсутність регулярного поливу. Натомість усе, що має великі гарні бутони, повинно стати табу для висаджування на гробниці та довкола неї.

Троянди

Ці квіти підходять для урочистостей, які трапляються в житті людини. Натомість на місці поховання їх висаджувати небажано. Навряд чи кущики приймуться. Та навіть за умови укорінення без особливо ретельного догляду троянди швидко пропадуть.

Які квіти не можна висаджувати на кладовищі

Вербена

Цій квітці приписують містичні властивості. Тому спеціалісти не радять використовувати рослину для заквітчування місця поховання.

Астильба

Це дуже строката квітка, тому на цвинтарі у місці скорботи вона виглядатиме несумісною. Радіти життю, використовуючи яскраві відтінки квітучої трави, слід в іншому місці.

Дельфініум

Гарні різнобарвні квіти не повинні зростати біля могили. Рослина потребує спеціального ґрунту та ретельного догляду, що зазвичай на цьому місці облаштувати неможливо.

Які квіти не можна висаджувати на кладовищі

Еустома

Це щось на кшталт троянди, тільки бракує колючок. Великі яскраві бутони не налаштовуватимуть на сум за небіжчиком.

Іксія

Можливо, засуху ця африканська квітка й здатна витримати, а от холоди – навряд чи. Тож краще не висаджуйте цю рослину на цвинтарі, щоб наступного сезону не позбутися її.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.