Коли потрібно сіяти редис за місячним календарем 2024: поради, які допоможуть отримати великий врожай

Якщо ви не знаєте, коли потрібно сіяти редис, рекомендуємо вам зробити це за місячним календарем 2024: ви точно отримаєте гарний врожай, якщо зробите це.

Редиска – невибаглива культура, що добре витримує навіть непередбачувані погодні умови. Вона може проростати при температурі ґрунту всього +2-3°С, а її молоді сходи можуть витримувати заморозки до -2-3°С. Однак, важливим фактором є тривалість світлового дня, оскільки надмірне освітлення може спричинити передчасне цвітіння та знизити врожайність.

Ранні сорти найкраще висівати з настанням стійкого потепління, коли температура ґрунту стає приблизно +15-18°С у весняний період (березень-квітень). Середньостиглі сорти оптимально садити на початку літа, зазвичай у червні, а пізні сорти варто висівати у серпні-вересні.

Однак, незалежно від обраного сорту, важливо забезпечити належний догляд за редискою, регулярно поливати її та використовувати відповідні добрива для підживлення ґрунту. Правильно обрана технологія вирощування та вчасна обробка рослин можуть значно збільшити врожайність та якість редиски.

Експерти поділились, коли садити редис у відкритий ґрунт за місячним календарем 2024
Експерти поділились, коли садити редис у відкритий ґрунт за місячним календарем 2024

Щоб вирощувати редиску, вам знадобиться вибрати відповідний ґрунт. Ідеальною основою для цього коренеплоду буде суглинний ґрунт. Однак, якщо у вас немає доступу до такого типу ґрунту, не варто розчаровуватись, адже редиска може успішно вирощуватись і на піщаних ділянках. У цьому випадку важливо буде забезпечити регулярний та достатній полив, оскільки піщаний ґрунт швидше висихає.

Перш ніж садити редиску, слід підготувати грядку. Найкраще обрати високу грядку, яку слід попередньо ретельно розпушити. Також важливо підживити землю перед посадкою, додавши необхідні добрива.

Першим кроком успішного вирощування редиски є дотримання сівозміни. Це означає, що після інших культур з родини хрестоцвітних, необхідно дати землі відпочинок, оскільки такі рослини можуть бути природніми хазяїнами деяких хвороб, які можуть зачепити редиску. Ідеальними попередниками для редиски вважаються огірки, гарбузи, картопля, бобові, цибулеві.

Регулярний догляд за рослиною дозволить вам отримати соковиті та хрусткі корені редиски, які будуть приємним доповненням до вашого столу.

Нові статті

Схожі статті

Відчуєте справжню атмосферу Криму! Як приготувати хрусткі та пухкі чебуреки – аромат буде на всю оселю

Ностальгія наздожене вас, як тільки ви приготуєте цю страву - рецепт нереально смачних кримських чебуреків, які сподобаються кожному. Готуйте прямо зараз!

Що зробити з садовою гортензією восени 2024, щоб наступного року квітла пишно та безперервно – сусіди ахнуть

Існує простий спосіб, який допоможе вашій гортензії - обов'язково зробіть це цієї осені. Що потрібно для того, аби квітка була пишною наступного року та цвіла?

Рожеві кульки і тато поряд: 47-річна Камалія похвалилася тортом, який подарувала донькам на день народження

Камалія відсвяткувала день народження доньок-двійнят разом із чоловіком Захуром. Батьки влаштували дівчатам справжнє свято – із білосніжними собачками, рожевими кульками і багатоярусним тортом.

“Лялька” навіть без макіяжу: 37-річна Настя Каменських вперше зізналась, чи робила якусь пластику

Завжди Настю Каменських можна побачити в чудовому вигляді, але як їй вдається залишатись такою розкішною, незважаючи на свій вік - чи причетна до цього пластика?