Де не варто зберігати гроші у квартирі: 5 поганих місць для зберігання грошей, яких слід уникати

Майже кожна людина зберігає власні заощадження у своїй квартирі, але не всі роблять це правильно: 5 поганих місць, куди не потрібно класти гроші.

Зберігання грошей завжди було складною задачею. Багато людей віддають перевагу зберіганню готівки в своїх квартирах, розраховуючи на зручність та доступність. Проте, існує кілька місць, де це робити не рекомендується з міркувань безпеки.

Книжки

Книжки, здавалося б, можуть бути відмінним сховищем для грошей. Проте, це перевірений часом метод, який не завжди працює на користь власника. Злодії, які потрапляють у ваше помешкання, часто не витрачають час на перегляд кожної книги. Замість цього, вони просто швидко перевертають полиці, щоб викинути книги на підлогу, і можливо, саме так вони виявляють таємні грошові сховища.

Експерти розповіли про невдалі місця для зберігання грошей
Експерти розповіли про невдалі місця для зберігання грошей

Ванна кімната

Ванна і туалет – це ще одне місце, де не варто залишати гроші. Багато людей звикли приховувати готівку в зливних бачках, думаючи, що це безпечне місце. Проте, злодії добре обізнані з цією практикою та враховують її при своєму грабуванні. Іноді вони навіть перевіряють шампуні та інші продукти гігієни, оскільки знають, що деякі люди можуть класти гроші туди.

Одяг

Ніколи не залишайте гроші у кишенях сорочок, шкарпеток або спідньої білизни. Це не тільки нестійкий метод зберігання, але й ризик для вашої особистої гігієни. Також є ймовірність, що хтось з ваших близьких просто викине ваш одяг з грішми, навіть не підозрюючи про їх наявність.

Експерти розповіли про невдалі місця для зберігання грошей
Експерти розповіли про невдалі місця для зберігання грошей

Банки з крупами

Це дуже поширений метод зберігання грошей серед людей похилого віку. Однак, це також одне з найбільш очевидних та небезпечних місць. Банку легко відкрити і викинути її вміст всього за кілька секунд. Тому, краще обрати інше місце для зберігання цінностей.

Під матрацом

Це, мабуть, одне з найпопулярніших місць для зберігання грошей, але водночас і одне з найнебезпечніших. Злодії швидко здогадаються та перевертаючи матрац, вони можуть натрапити на цінний трофей.

Експерти розповіли про невдалі місця для зберігання грошей
Експерти розповіли про невдалі місця для зберігання грошей

Ці приклади демонструють, що місця, які здаються безпечними або непривабливими для злодіїв, насправді можуть бути небезпечними. Тому важливо думати про ці ризики при виборі місць для зберігання грошей вдома. В ідеалі, краще скористатися банківськими послугами або встановити спеціальне сховище у своєму помешканні для зберігання великих сум грошей.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".