Місячний календар манікюру 2024: сприятливі дні, коли можна робити манікюр на короткі і довгі нігті у квітні

Коли краще робити манікюр на короткі та довгі нігті у квітні 2024 році: сприятливі та несприятливі дні. Місячний календар, який допоможе вам у виборі.

Місячний календар манікюру на квітень 2024 року допоможе вам правильно підібрати догляд за своїми нігтями відповідно до фаз Місяця. Згідно з астрологічними припущеннями, кожна фаза Місяця впливає на наш організм і на здоров’я та стан наших нігтів.

Місяць, що спадає (1 – 7, 25 – 30 квітня)

Перша половина квітня – час, коли Місяць знаходиться у фазі спадання. Цей період вважається ідеальним для догляду за короткими нігтями. За словами експертів, в цей час організм спрямовує свої ресурси на збереження енергії, що призводить до того, що нігті стають міцнішими та здоровішими. Такий період також вигідний для проведення процедур очищення шкіри рук та видалення дефектів, що додасть вашому манікюру неповторної краси.

Експерти розповіли, коли найкраще робити манікюр на довгі і короткі нігті
Експерти розповіли, коли найкраще робити манікюр на довгі і короткі нігті

Місяць, що зростає (9 – 23 квітня)

Коли Місяць перебуває у фазі зростання, це сприяє швидкому зростанню нігтів. Це ідеальний час для тих, хто мріє про довгий манікюр та хоче експериментувати з різноманітними дизайнами. Прискорений процес оновлення клітин сприяє швидкому зростанню нігтів, але вимагає від вас особливого догляду. Важливо надавати нігтям достатню кількість живильних речовин, щоб уникнути їх ламкості та ослаблення.

8 квітня – Молодий Місяць

Цей день на календарі відзначається як час, коли Місяць перебуває в стані молодого, проміння якого здається тендітним і слабким, але його вплив на нас може бути досить значущим. Цей день вважається несприятливим для проведення будь-яких процедур із нігтями, зокрема, манікюру. Це може призвести до того, що нігті стануть особливо вразливими та ослабленими.

Експерти розповіли, коли найкраще робити манікюр на довгі і короткі нігті
Експерти розповіли, коли найкраще робити манікюр на довгі і короткі нігті

24 квітня – Повний Місяць

Це ще один день, який не рекомендується для проведення манікюру через високу сприйнятливість організму до впливу Місяця. Відомо, що повний Місяць супроводжується підвищеною енергією, яка може призвести до нестандартних реакцій організму на зовнішні впливи.

Проведення манікюру в цей період може стати неприємним досвідом через підвищену болісність та можливу алергічну реакцію на використані засоби. Тому краще утриматися від подібних процедур та захистити нігті від непотрібного стресу.

Експерти розповіли, коли найкраще робити манікюр на довгі і короткі нігті
Експерти розповіли, коли найкраще робити манікюр на довгі і короткі нігті

Проте не всі дні квітня варто відкидати для манікюру. Згідно з прогнозами астрологів, у місяці є кілька днів, коли проведення манікюру буде особливо вдалим та приємним для нігтів. Серед таких днів можна виділити 12, 15, 16, 18, 22 та 29 квітня.

У ці періоди енергія Місяця сприятиме не лише успішному проведенню процедур, але й підтримці здоров’я та краси нігтів.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.