Ви точно цього не знали: що потрібно садити біля огірків, щоб у вас був великий врожай. Поради садівників

Якщо ви бажаєте отримати великий врожай, то рекомендуємо вам цього не робити: що не варто садити поруч з огірками, щоб забезпечити багатий врожай?

Посадка огірків є однією з найголовніших складових успішного вирощування цього смачного овоча. Проте, щоб отримати дійсно великий врожай, важливо розумно підійти до вибору рослин, які будуть рости поруч з огірками.

Одним з найкращих партнерів для огірків у саду є кукурудза. Ця комбінація має кілька переваг, які сприяють збільшенню урожаю огірків. Кукурудза, зокрема високорослі сорти, створює в грядці специфічний мікроклімат, який сприяє росту огірків.

Ще одним корисним сусідом для огірків може бути соняшник. Його великі листя функціонують як природна шпалерна підтримка для огірків, захищаючи їх від прямих сонячних променів.

Садівники розповіли, що потрібно садити біля огірків, щоб був великий урожай
Садівники розповіли, що потрібно садити біля огірків, щоб був великий урожай

Соняшник доповнює грядку огірків корисними мінералами, такими як залізо та цинк, які є важливими для здоров’я огірків і сприяють їхньому росту. Таке партнерство не лише допоможе забезпечити багатий урожай огірків, але також зробить вирощування овочів ще приємнішим та ефективнішим.

Високоякісні взаємини в городі можна порівняти зі співіснуванням огірків і бобових культур. Розмістивши кілька кущиків квасолі чи гороху поруч з огірками або вздовж межі огіркової грядки, ви створюєте сприятливі умови для обох рослин.

Щодо сусідства огірків із цибулею чи часником, воно можливе, але рекомендується розсаджувати їх на сусідніх грядках. Це спрощує процес догляду за кожною культурою окремо. Зокрема, за місяць до збирання цибулі важливо обмежити полив, що може стати проблемою для огірків, які потребують вологи.

Садівники розповіли, що потрібно садити біля огірків, щоб був великий урожай
Садівники розповіли, що потрібно садити біля огірків, щоб був великий урожай

Не рекомендується садити поруч з огірками: картоплю, гарбуз, кавун і диню. Ці рослини можуть конкурувати за живлення та воду у ґрунті, а також виробляти речовини, які негативно впливають на смак огірків. Крім того, пряні трави, за винятком кропу, також не рекомендується садити поруч з огірками, оскільки вони можуть змінювати смак плодів.

Щодо інших рослин, існують деякі суперечливі думки про їх сумісність з огірками. Наприклад, томати, баклажани, болгарські перці, кабачки, часник, салат, редис та редька – всі вони можуть рости у сусідстві з огірками, але деякі садівники стверджують, що це може вплинути на їх врожайність або смак.

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.